Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is szokott más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is szokott más nőről beszélni? Pl. Munkatársáról? Engem egyre jobban idegesít! Mit higgyek főleg úgy, hogy alig van köztünk valami és van egy 18 hónapos gyerekünk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokott, de én bíztam benne. Nem kellett volna... Azóta külön élünk.
2012. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miket mondd?

Én minden nap este megkérdem mi volt melóban, melyik kollégájával mi van, a nőkre is rákérdezek.

Van hogy megjegyzi az egyik ma csinos volt, vagy a másikon most tűnt fel hogy meghízott, vagy lefogyott, vagy új pasija van...

Igaz én bízom a férjemben, meg tudom hogy nem jönne össze egyik kolléga nőjével sem, egy lenne esélyes a többi idős, az az egy meg tart tőlem, mert nem e azt hiszem hogy akar valamit a férjemtől, mondta egyszer a férjemnek, ő meg nekem:))


Na de a lényeg, ha valakivel megcsalna, arról az illetőről halgatna, vagy róla terelné a szót!


Valamit csak érzel még iránta, mert féltékenység érződik a kérdésedből.

Üljetek le, beszéljétek meg, lehet rendbe lehet hozni a kapcsolatot!

Rajtad is múlik, légy csinos, új frizura, hajszín, valami drasztikus változás, hisszúból rövid haj, smink, pár új ruha,csinosan várd haza, szervezetek programot kettesben! Hidd el, ha kicsit odafigyel sz magadra, több lesz az önbizalmad, jobban fogod magad érezni, a férjed is észre veszi a változást, és lehet ő is jobban többet kezdeményez majd!

Fel lehet még lobbantani a lángot!

2012. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélt. Engem is zavart. Sőt olyan jóban voltak, hogy telefonon is hívogatták egymást ha az egyik szabin volt, vagy beteg lett. De bíztam benne.

Elmondtam neki, hogy zavar, és féltékeny vagyok, amiért így beszél, meg hívogatják egymást. Kiderült, hogy épp az volt az ok, hogy mit vált ki belőlem ez az egész, mert én kevés időt szenteltem neki, inkább a gyerekkel voltam elfoglalva és nem tudta, hogy mondja el, így inkább féltékennyé tett. Azóta sem beszél róla, nem is hívogatják már egymást, sőt már nincsenek is jóba, nem is beszélnek egyáltalán (lehet, hogy a nő többet akart).

Ha szereted, akkor nyugodtan, higgadtan le tudtok ülni megbeszélni, hogy mégis mi ez az egész. Mondd el neki, hogy téged zavar, hogy így beszél erről a nőről. Legyetek kicsit kettesben, ha van kire bízni pár órára a kicsit. Ha nincs, akkor este, miután elaludt, kicsit romantikázzatok, tudom hulla fáradt már mindenki olyankor, de a jó kapcsolatért megéri. Kitartás, és higgadtság. Ja, és kommunikáció.

2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk fordítva volt: én beszéltem a páromnak sokat az egyik férfi kollégámról, és pontosan azért, amit az előttem szólók írtak! Tudat alatt így próbáltam féltékennyé tenni...:( Hogy vegyen már észre! És bejött a dolog, mert tudod, ha észrevesszük, hogy a párunk másnak is tetszik, egyfelől felmerül bennünk, hogy mi van akkor, ha az a másik netán el is veszi... És mi is tetszik annak a kollégának a páromban? Ami nekem is tetszett annak idején? Dehát ő most is ugyanaz! Na mindenesetre senkinek az érzelmeivel nem szabad játszani, csak néha az ember ösztönösen cselekszik... Általában (gondolom, vannak kivételek, itt is írta valaki) ha valóban van valami köztük, akkor az illető inkább kerüli a témát, nem nagyon emlegeti otthon a kolléganőt, nehogy feltűnjön! Ülj le a pároddal, és beszélj vele!
2012. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon ritkán beszél más nőkről..Ha valahova megyünk akkor is én hivom fel sokszor a figyelmét hogy milyen jól néz ki az a csaj ott..(nem azért mert tetszenek a csajok:)) Én megbizom benne de ha sokat beszélne egy nőről tuti féltékeny lennék Én is..Nem jó az ha túl sokatemleget valami nőszemélyt..akkor túl sokat jár a fejében..
2012. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!