Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyagilag minden megvan, de a...

Anyagilag minden megvan, de a férjem annyira rossz. VAn egy 2 éves és egy 2 hós gyerekünk . Most már mindig el kell ezt viselnem? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Olyan, h nem szól hozzám, ha én szólok akkor idegesítem, nincs szexuális életünk. én 25 , ő 37 éves. én inkább élnék másfél szobás panelben de boldogan. vagy örüljek h anyagilag minden ok, van ház, kert, és örüljek "csak " a gyerekeimnek? tudom h biztos sokan lennének a helyemben, de én már lelkibeteg vagyok ettől a nemtörődömségtől.
2011. febr. 13. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a gyerekeid megérzik, hogy szomorú vagy és a nagyobb lehet, hogy már azt is látja hogyan bánik veled az apukája.

Próbálj beszélni vele és gondolkodj el azon, hogy mi idegesítheti benned.

Ha sehogy sem működik, akkor nézd meg a lehetőségeidet az elválásra. Az a lényeg, hogy ha szétmentek tudd, hogy te mindent megtettél.

2011. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom eddig is ilyen volt. Ezért kell először megismerni a másikat,utána gyereket szülni ..

Amúgy szerintem erre nem lehet semmi értelmeset mondani,ha az is idegesiti ha hozzászólsz akkor már nagyon rossz a kapcsolat. Megszoksz vagy megszöksz

2011. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele.Ha ezzel bosszantod akkor is erősködj hogy beszéljétek meg.Nem lehet hogy van vl gondja a munkájában vagy vl baja van veled?Bíztos nagyon szeret ha most van egy 2hós gyereked és egy 2éves.
2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudom rosszul hangzik,de nem lehet hogy van valakije?tudod az ha ilyen szintre süllyed egy kapcsolat,hogy már az sem jó ha a másikhoz szólunk,ott elég nagy gond van,és ezek a gondok nem most kezdődtek.kicsit ülj le és tedd le a hiúságod,és gondold végig te mit tettél rosszul,vagy mit tettél meg a jobb hangulatért?nem mindig a másik fél az igazán hibás,persze lehet hogy ez most nálatok a nagy kivétel,de nem ez a jellemző,ehhez azért 2 fél kell.próbálj keresni valakit a gyerekekhez,és menjetek el vacsizni,ahol beszéljetek a problémátokról is,vagy csak simán kezdjétek magatokat jol érezni,ne beszéljetek gyerekekről,pelenkáról,csak magtokról,nosztalgiázzatok meg ilyesmi.Egyébként én is jobban érzem magam 1 szobában mint egy palotában ilyen lelki teher alatt.
2011. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre tényleg nincs jó recept...

Mindenesetre én biztosan megpróbálnék leülni vele és tisztázni, hogy akkor most mi is a helyzet kettőtök közt. Már csak magad miatt is, mert ez senkinek nem jó így örlődni nap mint nap, és a gyerekek miatt meg pláne. Ők is biztos érzik, hogy nem minden csupa boldogság és ez kihat majd az ő lelki állapotukra is.

Ha meg nem megy együtt nektek tovább, akkor igen is lépni kell, inkább előbb, mint még X év szenvedés mindenkinek.

És az tényleg nem normális, hogy már a házasélet sem működik köztetek...

De hallgasd végig a párod és te is légy vele őszinte, ha ő is helyre akarja még hozni, amit helyre lehet, akkor neked is együtt kell vele működnöd (persze csak ha még te is akarod).

Mindenesetre kitartást neked, és majd írj, hogy mi van veletek!

2011. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. az a baj, h én próbálnám megbeszélni, meg kérem h mondja meg h neki mi a rossz, de ilyenkor azt mondja, h terrorizálom és nincs is semmi gondunk, csak én találom ki. régebben nem volt ilyen. igyekszem kedves lenni és majd meglátjuk.
2011. febr. 14. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon sanállak,de tudd hogy nem vagy egyedül ebben a heyzetben.14 hós a gyermekünk és azt érzem hogy apa letojik minket.alig van a gyerekkel és nekem nagyon fájén csinálok meg mindent fürcsi,altatás etetés.már én is gondolkozom erösen,ezt meddig lehet .nem kell mindent lenyelni föleg azt hogy te igyekszel ö meg téged hibáztat.remélem jobbra fordul a dolog.
2011. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!