Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Véleményt kérek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Véleményt kérek.

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt.13 éves csupán , de úgy viselkedik mint egy felnőtt. Eleinte én is furcsálltam. Agyilag is felnőtt , meg viselkedése nem a mai 13 éves lányokhoz hasonló.

Okos és meggondolja , hogy mit csinál.Egyszerűen normális.Nemtudom , hogy mondjam másképp.

16 éves vagyok és tetszik nekem a lány.Szerintetek megpróbáljam vele?


2012. aug. 10. 10:10
 1/6 Hazardteam ***** válasza:
30%
Minek csesznéd el egy 13 éves gyereknek a lelkivilágát, ha már egyszer a szülei/neveltetése/jelleme/egyénisége ilyenné tették? Legközelebb ovodába is benézel?
2012. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
83%
Csak tudjál róla, ha ágyba bújsz vele, 14 éves kor alatt bűncselekmény. Mész a böribe, 16 évesen vonzó friss hús leszel bent, bemész mint józsi, és kijössz mint jolán.
2012. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a 13 16 nem nagy kor különbség.. pláne ha tényleg ilyen érett a csaj.. 17L
2012. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom ha tényleg annyira "felnőtt" a csaj, nem fog vele egyből ágyba bújni. szerintem megpróbálhatod, a 13-16 tényleg nem nagy korkülönbség. csak ne erőltess semmit amit nem szeretne..
2012. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hazardteam ***** válasza:
13 éves az egy GYEREK. A 16 is, de ménem minnyá érett 8 évesek jutnak eszedbe hülyegyerek?
2012. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 éves! Ne rontsd meg te gyökér! A törvény is bünteti!
2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!