Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk a csajoknak a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk a csajoknak a szőrös pasikkal?

Figyelt kérdés

Lányként kérdezem.:) Mondjuk csak 17 vagyok, de nekem valahogy jobban tetszik a szolis, bmxes SP-hez hasonló majmoknál az olyan pasik, mint a barátom, akinek mondjuk nincs kockahasa, de nem elhízott, mondjuk szőrös a keze és a lába, és mondjuk még alul a hasa, de mondjuk több területen (nemiszerv, hónalj, arc) borotválkozik.


A nőknek tényleg a gyantázott, bronzra sült, agyongyúrt, vagy éppen semmi felesleggel nem rendelkező pasik kellenek? Miért baj, hogyha nincs agyongyúrva és agyonszálkásítva, de erős, férfiasan szőrös itt-ott, és tényleg férfias, a klasszikus értelemben, nem pedig inkább divatmajmos?


2012. aug. 9. 20:51
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy a szőrös hónalj könnyebben és hamarabb bebüdösödik... Persze ha agyonfújod valami dezodorral, és kis szerencsével használ, akkor lehet hogy nem, de alapvetően ugye a szőrös jobban beizzad, mivel melegebb, a szag pedig az erjedő baktériumok miatt van...
2012. aug. 11. 22:21
 32/35 anonim ***** válasza:

"A nőknek tényleg a gyantázott, bronzra sült, agyongyúrt, vagy éppen semmi felesleggel nem rendelkező pasik kellenek? Miért baj, hogyha nincs agyongyúrva és agyonszálkásítva, de erős, férfiasan szőrös itt-ott, és tényleg férfias, a klasszikus értelemben, nem pedig inkább divatmajmos?"


Nekem nem tetszik a szolizott bőr. Csak akkor tetszik a barnább szín, ha alapból olyan színe van a srácnak, és a szép fehér bőr is tökéletesen megfelel.:)

Az agyongyúrt nem tetszik, de a szálkás és a vékony igen. Alap, hogy ne legyen rajta felesleg. Nem tudom, hogy miért sorolod ezt így ide, mintha baj lenne...


A szőrről meg annyit, hogy mértékkel oké, de azt vettem észre, hogy a mostani fiatal korosztály már nem annyira szőrösödik, mint az előző generáció.

2012. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ezt írod: Az tény, hogy a szőrös hónalj könnyebben és hamarabb bebüdösödik...

Kár, hogy a fiatalok többsége ennyire unalmas, és nincs egyéniségük, csak majmolják a tömegizlést. Inkább legyen valaki szőrös, mint sztereotip, agymosott emberutánzat. Visszasírom a 60-as éveket a kurv@ életbe!

2012. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Másik kérdés: Miért alakult ki az a sztereotípia, hogy a szőr az undorító? Egyszerű a válasz. A bulvársajtó. Illetve a kozmetika cégek, tehát a szépségipar. Ami ugye kizárólag profitorientált. Egyfajta mű, természetellenes ideált alakítottak ki az évek során. És ezek szerint sikerrel, mert a fiatalok nagy százaléka ezt preferálja, minden önálló gondolat nélkül.
2012. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nekem nincs bajom velük:) Én így szeretem a pasim, ahogy van, ha hónaljkutyája lenne sem zavarna, mert férfi, nem kell leszedje, csak mondjuk büdi ne legyen... Szóval ha ápoltan szőrös (mint ahogy mostis sokmindenkihez képest, mert mondjuk lábat, meg ilyeneket nem szőrtelenít, mint egyre több fiatal:SS), de igényes, így oké.:)
2012. aug. 13. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!