Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek kövér pasikkal?

Figyelt kérdés
17 éves, 181 cm magas, és 106 kilós fiú vagyok. Egyszerűen nem tudok összejönni egy lánnyal se, mert minden lány azt mondja, hogy a kövérségem miatt nem jön össze velem. Mindenki rendesnek és jószívűnek tart pedig.
2012. jún. 21. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kéépet! nekem csak husi pasijaim voltak, a mostani párom is eléggé az. <3 imádom is. pedig átlagos méreteim vannak. :-)
2012. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 cake válasza:
78%
Ha valakit megtudsz fogni, úgy értem hogy megkedvel megszeret akkor teljesen mindegy a külső, nem az fogja érdekelni.
2012. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
A dumáddal és a viselkedéseddel van baj.én kb 15 kg vel vagyok nehezebb,mégis elég sok barátnöm volt az átlag fiatalokhoz képest.
2012. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Arra gondoltál már, hogy teszel valamit magadért? Például felkelhetnél a tévé elől és futhatnál heti 4-szer fél órát. Nem fognak rámászni a nők egy kövér pasira, ha ezt várod.
2012. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Határozottan NEM!
2012. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Sport meg fogyás az smafu?

Mert ki kell ábrándítsalak, ahogy a kövér nők se, úgy a kövér hapsik se túl vonzóak. Más dolog, ha kicsi husi, de a te paramétereiddel azért elég jó súlyban lehetsz.

Még fiatal vagy, most még sokkal könnyebb ezen változtatni. Keress magadnak egy olyan sportformát, amit szeretsz, és vágj bele. Jön a nyár, áldozz rá egy kis időt, hidd el ha fogysz, az többet segít, minthogy itt minket kérdezel.

(Mondom ezt teljesen átérzéssel, mert én is vért izzadok a sporttal, hogy ne hízzak el, nagyon hízásra hajlamos vagyok.)

21L

2012. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nem szeretem! A deszka féle sem jó ami közte van nekem az jön csak be!
2012. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
24 F vagyok. Nézd a kövér nők, azok a kövér nők. Ugye nem kell magyarázni. Szerintem ugyanezt képzeld el a férfiak esetében is, csak annyiból jobb a helyzeted, hogy ezen tudsz javítani pénzzel.
2012. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én heti min. 3x úszást tanácsolok neked,az nem terheli meg az izületeket! :)A futás nem elég. Én 18 vagyok 208cm magas és 120 kiló... most kezdtem el az úszás ,bicajozás,futás,itthon gyúrás/torna kombinációt.
2012. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a külső nem számít. Ha valakit megszeretek, akkor azt nem a külseje miatt, hanem a belső tulajdonságai miatt. 20/l
2012. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!