Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek kövér pasikkal?

Figyelt kérdés
17 éves, 181 cm magas, és 106 kilós fiú vagyok. Egyszerűen nem tudok összejönni egy lánnyal se, mert minden lány azt mondja, hogy a kövérségem miatt nem jön össze velem. Mindenki rendesnek és jószívűnek tart pedig.
2012. jún. 21. 12:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hazugság, hogy a külső nem számít. Elsőre igenis sokat számít, hiszen mit veszel észre egy emberből, ha nem a külsejét...? Persze, nem minden a külső, de ezt én inkább arra értem, hogy mondjuk lehet elsőre nem az álompasi/csaj az akit meglátsz, de amikor vele vagy, és szereted, akkor azokat a hibákat már nem veszed észre, ami először mondjuk fura volt rajta.


És a "kövérséggel" sem az a baj, hogy valaki kövér, mármint lehet, hogy engem ez is zavarna, de legalább őszinte vagyok. Ettől lehet valaki kedves, szerethető, barátságos, nagyon jó barát, vagy rokon, de lehet, hogy nem tudnék vonzódni annyira hozzá. A másik az életstílus, ami ide vezet. Lehet valaki pillanatnyilag kigyúrt, szálkás, álompasi, ha egész nap a tévé előtt "döglik", és csak fánkot töm all-day. Tehát azért nekem mondjuk az is fontos, hogy az illetőnek legyenek céljai, tudja, hogy mit akar, és ne hanyagolja el magát:) Szóval nem tudom, hogy a külső mennyit jelent, nem voltam még ilyen helyzetben nagyon, de tény, hogy ha egy olyan ember kezdene nálam, aki csak otthon ül, lusta, nincs semmi célja, akkor nem akarnék vele lenni. Ezzel persze nem azt mondom, hogy te ilyen vagy, de sokan igen, mindegy milyen külsővel is.


Legyen kisugárzásod, legyél kedves, barátságos, add önmagad, és legyen életcélod, szóval normális életed, ne az a "sztereotipikus kövér élet"...


Most biztos le leszek pontozva, de legalább az igazságot mondom..

2012. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!