Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek kövér pasikkal?

Figyelt kérdés
17 éves, 181 cm magas, és 106 kilós fiú vagyok. Egyszerűen nem tudok összejönni egy lánnyal se, mert minden lány azt mondja, hogy a kövérségem miatt nem jön össze velem. Mindenki rendesnek és jószívűnek tart pedig.
2012. jún. 21. 12:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
Mi az, hogy a külső nem számít? Miért kell szándékosan hazudozni? Miért nem lehet őszintének lenni?
2012. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
még az a szerencséd nem vagy alacsony !!!
2012. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem az előző vőlegényem duci volt,120kg felett.a férjem viszont vékonyka.nálam a kisugárzás számít,de persze azért ne legyen igénytelen.
2012. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

A párom akit imádok 104 kg..Igaz magas ő is,de odavagyok érte.

Szóval sok nőnek bejön a nagysúlyú férfi

(én 160cm/ 59 kg vagyok

2012. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Külsőre a nők nem fognak rád tapadni ehhez szokj hozzá, de ha te teszel azért hogy legyen barátnőd és most nem a fogyásra gondolok. Hanem arra hogy odamész hozzá beszélgetsz vele meg ismerkedsz és ha így megtudod fogni a leányzót akkor nem fogja érdekelni őt hogy milyen a külsőd.

Én is hasonló vagyok hozzád 18 éves 170cm magas és közel 100 kiló vagyok, mégis van barátnőm mert nem a külsőm miatt vacakolok miatta hanem odamentem hozzá beszélgettem vele majd szépen úsztam tovább az árral végül kimozdultam vele heti többször és ő egy bomba csaj azt hozzá teszem és kicsivel magasabb nálam, de imádjuk egymást több mint 1 éve járunk és fülig szerelmes belém és ha 2 napig nem lát már hiányzok neki. Szóval nem feltétlen a kinézeteddel lehet baj de ha belsőleg is roncs vagy akkor tényleg reménytelen a helyzeted. Esetleg ha normálisan öltözködsz olyan ruhákat választasz amik nem emelik ki nagyon az alakod meg nagyjából igyekszel karban tartani a tested akkor hidd el az is vonzó lehet.

2012. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

# 10/14


Szerinted az nem igaz,hogy : A kulso megfog,a belso megtart...?

2012. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szeretem a mackós pasikat, barátom is hasonló súlyban van. :)
2012. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hát elmondanám h ez én exem egyfolytba azt állította magáról h kövér és már megőrjített vele. én amúgy személy szerint először szretek megismerni valakit, és sokszor nem a külseje érdekel de tudod a külső megfog, a belső megtart. szerintem kezdj el gyúrni kicsit, sportolj valamit a biztonság kedvéért és legyél magabiztos. én ismertem egy kövér srácot aki nagyon jó arc volt, imádtam nagyon és sok lány szerelmes volt belé. szóval nem csak azon múlik.
2012. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Akinek a külseje igénytelen, az más téren is igénytelen!
2012. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nos, 17 éves vagyok, 185 magas, 126 kiló. 1 hete úgydöntöttem, hogy itt az ideje a változásnak. Hetente 3x 2 órát kondizok, edzésterv szerint, étrendet betartom, és valószínűleg hamarosan elkezdek futni, amennyit bírok, kicsit formába kell magam hozzam. Még nem volt barátnőm, viszont volt már alakulóban pár, csak mindig megszívtam a végén. De most itt van 10 hetem, elkezdem, végigcsinálom, és nem hagyom abba. Változnom kell, hogy normális életet élhessek.
2012. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!