Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk a csajoknak a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk a csajoknak a szőrös pasikkal?

Figyelt kérdés

Lányként kérdezem.:) Mondjuk csak 17 vagyok, de nekem valahogy jobban tetszik a szolis, bmxes SP-hez hasonló majmoknál az olyan pasik, mint a barátom, akinek mondjuk nincs kockahasa, de nem elhízott, mondjuk szőrös a keze és a lába, és mondjuk még alul a hasa, de mondjuk több területen (nemiszerv, hónalj, arc) borotválkozik.


A nőknek tényleg a gyantázott, bronzra sült, agyongyúrt, vagy éppen semmi felesleggel nem rendelkező pasik kellenek? Miért baj, hogyha nincs agyongyúrva és agyonszálkásítva, de erős, férfiasan szőrös itt-ott, és tényleg férfias, a klasszikus értelemben, nem pedig inkább divatmajmos?


2012. aug. 9. 20:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
A szőrtelen kuki nem jó indiánnév. És egyáltalán nem kreatív. Ellenben a gyapjaspajszer annál inkább. Az már fántaziadús. Gondolkozzatok el rajta.
2012. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
A nemi szerve(i)hez nem nyúl, csak körülötte, de ezt eddig is leírtam.
2012. aug. 9. 22:07
 23/35 anonim ***** válasza:
Perszehogy a nemiszerv nem nyúl. Mégjóhogy! Még csak nem is macska. Thanks Jesus!
2012. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Olvasni tudsz?:DDD
2012. aug. 9. 22:12
 25/35 anonim ***** válasza:

23as :D:D:D

Hát b*sszus most konkrétan benevettem magam az asztal alá :D

2012. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
45%

A két gyökér:

"Az igényesség nem ott kezdődik, hogy valaki a falloszával babrál és szőrtelenítgeti, meg a hónaljkutyusát gondozza, hanem, hogy milyen könyveket olvas, tehát mennyire fontos neki a műveltség és a kultúra."

Pedig sokkal igényesebb, ha a hónalj és a nemiszerv körül szőrtelenítve van. Vagy te a büdöset szereted?


"Gusztustalanok. Nekem a természetesen szőrtelen jön be, gyönyörű szép fehér bőrrel. :)

Egy öreg 30-as jut róla eszembe. :S Nincs apakomplexusom.


21/N"

Természetesen szőrtelen? Nem vagy te látens pedofil? Apakomplexusod meg akkor lenne, ha 50-60 évesekre buknál. Egy 30 éves nem öreg, főleg nem férfiban! Egy nő teste ilyenkor már rég megereszkedik, arcra is kezd nem szép lenni. Ez genetika. Egy pasi meg ebben a korban lesz csak igazán férfi. Ezért kellene idősebb pasival kezdened, nem pedig az elveszett gyerekkorodat kergetned!

2012. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
egyet jegyezz meg, édesem : A FÉRFI SZŐRÖS ÉS ETTŐL SZEXI!!!! :P
2012. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
hát valamelyik nap épp ezen gondolkodtam el hogy szőrős a hasam 15 éves vagyok és félek még most is hogy valamelyik lánynak nem fog tetszeni :( de én nem akarom a hasamat borotválni
2012. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ne is borotváld!!!!!! Az úgy természetes, még ha akkora sikk lenne ott is leborotválni, akkor is fiatal vagy még.:) Szerintem ne szedd le, az én barátomnak is szőrös a hasa, de semmi bajom vele, legalább nem olyan, mintha egy meztelencsigát simogatnék:))))
2012. aug. 11. 22:11
 30/35 anonim ***** válasza:

tegnap 12:25


Mert a szőrös, hónalj eleve büdös, mi? Te agyas. A borotvált meg egyáltalán nem büdösödik, mindegy, hogy 40 fok van árnyékban. Nyilván így van. De nyugi nem vitatkozom veled, mert látszik, hogy rettenetesen művelt és igényes vagy.

2012. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!