Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk a csajoknak a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk a csajoknak a szőrös pasikkal?

Figyelt kérdés

Lányként kérdezem.:) Mondjuk csak 17 vagyok, de nekem valahogy jobban tetszik a szolis, bmxes SP-hez hasonló majmoknál az olyan pasik, mint a barátom, akinek mondjuk nincs kockahasa, de nem elhízott, mondjuk szőrös a keze és a lába, és mondjuk még alul a hasa, de mondjuk több területen (nemiszerv, hónalj, arc) borotválkozik.


A nőknek tényleg a gyantázott, bronzra sült, agyongyúrt, vagy éppen semmi felesleggel nem rendelkező pasik kellenek? Miért baj, hogyha nincs agyongyúrva és agyonszálkásítva, de erős, férfiasan szőrös itt-ott, és tényleg férfias, a klasszikus értelemben, nem pedig inkább divatmajmos?


2012. aug. 9. 20:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
pont olyan pasiból van a legtönn mint amilyen a barátopd
2012. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ááááá. Én megbolondulok a szőrös pasikért. :P
2012. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Mert egy babaseggű papucs kell nekik.
2012. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ilyen a legtöbb fiú, mint a barátod. Tehát trendi. Borotválja a nemiszarvát, a hónalját, arcát. Akkor miről beszélünk tényleg? Szerintem a férfi ott kezdődik, hogy pont ezeken a területeken szőrös. És jó esetben még a mellkasa is.
2012. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Az én barátom az igazi macipasi :)

mindenhol szőrős, kivéve a...ott :D

És Imáádom :)

19/L

2012. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mi számít szőrös pasinak?


Jó, de van az a "férfi", aki gyantáztatja az arcát, hogy még borostás se legyen... De nem tudom elképzelni, hogy mondjuk a seggét hogy szőrteleníti mindenhol? Vagy mindenét?

A barátom is szokott borostás lenni, szóval nem szedi le naponta kétszer, hogy egy pici látható semmi se legyen... Az meg szerintem igényesség kérdése, hogy a nemiszerv környékét ki hogy szőrteleníti/hagyja úgy ahogy van...


De egyébként nem csőgatyás, vasalt hajú, hanem olyan átlagos az öltözködése, és a stílusa.

2012. aug. 9. 20:59
 7/35 anonim ***** válasza:
15%

a szőr csak az állatokon áll jól....

a fején kívül ne legyen máshol szőrös, max egy kis borosta az arcán, de minden máshol legyen csupasz.


erős izmos testfelépítés, de szőrtelenül!

2012. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
De most komcsi azt várjátok el, hogy leszedje a lábáról, kezéről is? Hát a kezemről még én sem szedem le...
2012. aug. 9. 21:03
 9/35 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi SEHOL ne szedje le a szőrt! Nekem egyáltalán nem jön be, ha csupasz!
2012. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%
Az igényesség nem ott kezdődik, hogy valaki a falloszával babrál és szőrtelenítgeti, meg a hónaljkutyusát gondozza, hanem, hogy milyen könyveket olvas, tehát mennyire fontos neki a műveltség és a kultúra.
2012. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!