Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, hogy ne veszítsem el a barátomat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, és anyukám nagyon utálja. Igaz nem is ismeri, csak képről. Kinézett nekem egy srácot, és vele akar összeboronálni minden áron. Ezt úgy kell elképzelni, hogy először normálisan le akart beszélni a barátomról, aztán fenyegetett, hogy elhord mindennek mindenki előtt a családban ha nem dobom, majd el is tiltott tőle. Egyik sem ért célt. Jelenleg ott tartunk, hogy le akar fizetni hogy szakítsak vele. Nem tudom, hogy mi jöhet még. Pedig nincs oka hogy utálja, nagyon rendes srác. Egyetemre jár, szorgalmas, vannak céljai, és tesz is értük. A barátom eddig elég jól viselte anyám húzásait, de most kezd besokallni, és már találkozni se akar egy darabig, mert tart anyámtól. Mit csináljak? Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni, szerelmes vagyok belé, imádom meg minden, de ha ez így megy tovább ott fog hagyni, csak azért, mert anyám bolond. (Minden tekintetben lökött egyébként.)

20/L


2012. aug. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem én eltitkolnám anyám elöl. Azt mondanám szakítottunk, aztán mikor találkozni akartok, akkor mindig kitalálsz valamit, hogy elmész vásárolni vagy bulizni vagy ilyesmit. Ha tényleg ennyire nem ért meg téged akkor nincs más választás.
2012. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a változatot láttam ma csak a fiú szempontjából! Ti szórakoztok? 19/L
2012. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!