Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám barátomat rávenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám barátomat rávenni, hogy egy kicsit több időt szánjon rám "odalent"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon jól megvagyunk barátommal, a szex is jó, csak az előjáték az elég gyakran, vagy szinte mindig kimarad. Mondtam is neki jópárszor, hogy nekem ez nem elég ahhoz, hogy felizguljak, de erre az volt a válasza, hogy nem akar rosszul teljesíteni - ezért nem is csinálja.


Ne írjatok olyanokat, hogy egy figyelmetlen önző barom, mert nem az.


Még amikor először nyalt akkor megkérdezte hogy milyen volt, és láthatóan húztam rá a számat (nem voltam annyira hangulatban, és elég fáradt voltam). Szerintem ezzel rontottam el, és nem tudom hogy hozzam vissza ehhez a kedvét?:/



2012. aug. 8. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kérd meg szépen.
2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de most komolyan...
2012. aug. 8. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:

így:


"ereszkedj térdre és borotvált nyelved hegyével kényeztesd szaporán meztelen női részeim, majd a tomporom"

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
játsz olyat vele, hogy mondjuk megfogod a kezét és simogatod magad vagymi szóval érted...:) fogod a kezét és taperálod magad :D jajj remélem érted és egyszer kétszer vidd lentre a kezét :) 16lány
2012. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pityeeesz ***** válasza:
Mond meg neki nyíltan, hogy neked ez fontos és igaz hogy még nem profi ebben, de te szívesen belemész abba hogy rajtan tökéletesítse a technikáját.
2012. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ízlik neki. Vagy nem tetszik neki a szaga.
2012. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg azt mondta, hogy mondjam el, hogy konkrétan hogyan jó, meg hogy hol csinálja. Hát már kb mindegy csak csinálja :D

Meg múltkor megszólalt, hogy ő csak akkor lesz hajlandó tevékenykedni hogyha a kezébe adom a használati útmutatót magamhoz:D Dehát én se kaptam tervrajzot a felhőkarcolójáról:D


Szóval tényleg az a baja szerintem hogy nem meri, de az még gázabb, hogy se kézzel se nyelvvel nem csinálja. Aztán múltkor végre hozzám ért, de akkor meg vadul elkezdett ujjazni, mondtam hogy nem ott kéne, erre megsértődött... Szóval tényleg nem tudom, hogy hogyan kéne megbeszélni ezt vele :/

2012. aug. 8. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez igazán egyszerű.

A.) Legnormálisabb tényleg az lenne, ha te tanítanád be, hogy mikor, mit, hol, mennyire, hogyan, meddig csinálja.

B.) Kompromisszum, egyesség, alku, megállapodás, zsarolás = "Ha te nem, akkor én sem!" :)

Nálunk ilyen esetekben mindig a "B" van...


22/F

2012. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csokisziruppal :P
2012. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TheHutyutyu ***** válasza:
Ha fizetsz neki 1 hónapra egy eredeti World of Warcraftot :D :D
2012. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!