Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomat, hogy lehetne...

A barátomat, hogy lehetne rávenni, hogy költözzön külön a szüleitől és ketten legyünk boldogok?

Figyelt kérdés
Mert eddig nem jártam sikerrel!
2008. júl. 8. 18:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Jó lenne, ha megírnád, hogy mennyi idősek vagytok.
2008. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá azt se írtad le, hogy volna-e hová mennetek, miből élnétek, ilyesmi.

Mert ha ezek a feltételek nincsenek meg, akkor nem csoda, hogy nem tudod rávenni.

2008. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg albérletre gondoltál,azt nem mindenki vállalja be,mert egyrészt nagyon drága többe kerül,mintha az ember otthon lakna,másrészt az nem biztos dolog.Ha még fiatalok vagytok és tanultok,akkor meg egyértelmű,úgye,hogy miből élnétek meg.Ha viszont az anyagiak meglennének mindkét részről,akkor saját lakás is lehetne,viszont akkor meg a kényelem lehet a baj,hogy nehéz otthonról "kirobbantani".Több variáció lehet,de ilyen kevés infoból nehéz erre válaszolni.
2008. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

A kényelem nagy úr, és ugye az anyuka takarít, mos, főz, vasal rá, te meg gondolom nem vagy még olyan gyakorlott a témában...

otthon nem piszkálja senki sem úgymond, egy barátnő meg mindig nyaggatná, hogy ez kéne, az kéne, ide menjünk el, oda menjünk el, hol voltál ilyen sokáig, mit csináltál, kivel voltál stb.

így meg ugye, ha ven kedve hozzád, akkor találkoztok, ha nincs, akkor nem.

meg persze az anyagiak is sokat számítanak!

nagy felelőséggel jár ám egy szülőktől elköltözés, és összeköltözés egy "végülis idegennel", hisz tudjuk, hogy lakva lehet megismerni a másikat!


nagyon nagy szerelem kell, vagy nagyon szar helyzetnek kell lennie a szülői házban, hogy egy pasit ki lehessen robbantani.vagy igényének kell lennie a pasinak a függetlenségre (szerencsére van egypár ilyen egyed is :P)

2008. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobb lenne, ha többet írnál magatokról, a körülményekről, miért akarod rávenni, mivel próbálkoztál, mit mondd, hogy miért nem akarja, stb.
2008. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a helyzet (én 26, a párom 33 éves, mindketten dolgozunk és nekem van saját lakásom). Most 3 éve vagyunk együtt és a párom kb. 1 éve lakik nálam. Majdnem másfél évig könyörögtem neki, hogy költözzön hozzám, majd meguntam, kitűztem egy határidőt, hogy ha addig nem jön, akkor úgy veszem, hogy nem is gondolja komolyan az egészet. Akkor gyorsan átcuccolt, azóta is itt lakik, mégis megbántam, hogy rákényszerítettem (bár szerintem valahol érthető volt, hogy beleuntam a könyörgésbe). Azóta is délutánonként és hétvégéken az édesanyjánál van, eleinte balhéztam vele, aztán feladtam és beletörődtem. Azóta sokkal többet jön, többet van velem és nem veszekszünk ezen. Sőt, már ott tartunk, hogy babával próbálkozunk.

A mai fejemmel hagynám, hogy magától költözzön át, akkor, amikor Ő úgy látja jónak.

Remélem valamennyit tudtam segíteni.

2008. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Valahogy elég sok haverom mondja, hogy a barátnőik szívesen összeköltöznének már velük de ők nem akarják/ tudják... Szerintem hanyagold egy idejig ezt a témát..
2008. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor erőszakold, ha szívesen leszel anyja helyett anyja is, nem csak a társa. Komolyan mondom!
2008. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!