Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne veszíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne veszítsem el a barátomat?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve leszünk együtt, de eddig még nem feküdtünk le egymással, mert ő még nem volt lánnyal, és eléggé gátlásos, fél, meg nagyon ideges mindig, és hiába próbálom ellazítani nem sikerül semmi sem, nem impotens, csak egy idő után beijed, és nem lesz semmi. Ilyen kisebb dolgok már voltak, hogy ő kényeztet engem, de én ezt nem tudom neki visszaadni, mert nem is nagyon igényli, meg nem is sikerül sajnos, pedig én mindent beleadok(volt már barátom, tudom hogy mit kell csinálni), és ez annyira kiborít, hogy nem kíván, nem akar lefeküdni velem hogy szinte már minden héten ez miatt veszekszünk, de nem kezdeményez, nem is csinál semmit, és ez miatt nagyon el vagyok keseredve mert szeretem. Mondtam neki ma már elkeseredésemben, hogy ha nem csinál semmit sem január végéig, akkor vége lesz, mert nekem hiányzik a szex és nekem ez igy nem egy kapcsolat, mert hiányzik az egészből a szenvedély, és erre azt mondta, hogy akkor inkább ő fog velem szakítani, mert nem akarja az életemet tönkretenni. De nem akarom hogy vége legyen, mert szeretjük egymást, csak épp a szex nem megy. Légyszi normális válaszokat kérek! Én 20 ő meg 23 ha ez fontos...
2010. dec. 14. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

te atyasagos jo uristen :OOO

ez irdatlan kemeny...

Korban siman benne vagytok, 2 evig nem tudom milyen kapcsolat lehet igy...

Lattad mar a farkat? Lehet nincs neki

2010. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2 éve együtt, ennyi idősen, és a fiú miatt nincs szex. el kellett kétszer olvasnom, de még most se vagyok benne biztos hogy nem aludtam még be és nem álmodom. ejjjha. hát hogy mit csinálj? nézd ha nem akar lefeküdni veled, és amúgy hetero srác, hát akkor nemtudom, valami nincs rendjén vele. lehet hogy aszexuális. akkor peched van :( szar lehet. szerintem ha eddig nem történt semmi, nem kívánt meg, és nem akar ő maga ágybavinni 23 éves fiu létére, akkor már nem is fog. nincs jobb 5letem :(
2010. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mondtam hogy csak normális válaszokat szeretnék, nem olyan vicces helyzet ám! Mondtam hogy próbáltam már feloldani, de annyira izgul hogy a végén mikor már ott lenne a dolog leblokkol...
2010. dec. 14. 23:51
 4/19 A kérdező kommentje:
hetero efelől nincs kétségem, néha rámgerjed, de akkor is engem kényeztet inkább, ő nem mer kezdeményezni nálam, mert fél hogy nem fog összejönni, ahogy lenni szokott, amugy meg mondta hogy nem velem van a baj, csak neki egyedül jó ugy tud ellazulni, mert előttem szégyenlős, és ugye mivel még nem volt senkivel úgy ezért nem is hiányzik neki a szex
2010. dec. 14. 23:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Elso vagyok es probaltam normalisan de ez annyira durva es hihetetlen hogy meg most se nagyon hiszem el... Amugy 26 vok es fiu de ilyennel eletembe nem talalkoztam, nezd egy jo es egeszseges kapcsolat alapja a szex akarki akarmit mond, ha ez nem mukodik akkor semmi se. Szerintem ne gorcsolj tovabb ezen lepj tovabb, a baratod meg nem is tudom nem bantaskepp de segitsegre szorul.....
2010. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mondani olyan könnyű hogy szakítsak, de annyira szeretjük egymást, meg már olyan hosszú ideje együttvagyunk, hogy nem tudom hogy mi lenne ezután...nem szeretnék szakítani vele, de ez nekem is egyre nehezebb lesz már:S
2010. dec. 14. 23:58
 7/19 A kérdező kommentje:
ja és ami fontos hogy minden stimmel ezenkívül, csak pont EZ nem
2010. dec. 15. 00:00
 8/19 anonim ***** válasza:

ez szerintem pszichiátriai eset. na jó talán az nem, de szakemberrel kell beszélnie, mert a fejében valami nagyon nincs rendben, hogy ennyire fél tőle. nem veled van a baj, efelől megnyugodhatsz, te is írtad hogy rádgerjed. próbáld meg rábeszélni hogy elmenjen szakemberhez aki tud segíteni neki.

esetleg iszogassatok kicsit, hátha attól feloldódik, vagy fürödjetek együtt, dicsérd sokat a testét, próbáld támogatni lelkileg.

2010. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

megint elso vok

figy ha neked igy jo vagy ha birod es van turelmed akkor probalkozz, bar ha 2 ev alatt nem ment ez nagy valoszinuseggel mar nem is fog... Nem ertem ezt az egeszet, szerintem te is vagysz a szexre mint minden normalis ember

utolso esselykent vedd kezbe a dolgokat, legy hatarozott vele szemben ne adj neki semmit magadbol amig o se ad, es ha sehogyse megy valts ugymond egeszsegesebb eletu emberre

2010. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
lelkileg azt támogatom mást se csinálok, gyakorlatilag én vagyok a gyógyszere, szakemberrel meg szokott beszélni(egyre ritkábban mert már alig van vmi baja), mert pánikbeteg, de nem ilyen dolgokról
2010. dec. 15. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!