Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki vagy hülyít? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy hülyít? :/

Figyelt kérdés

van egy fiú akibe beleestem. a barátnpm ráirt, h tetszem-e neki, de a fiú azt mondta, h nem. egyiknap rámir a fiú, h taliznék-e vele..bemásolja a képeimet és irja, h 'szexii:$$'. meg szivecskét irt amikor elment...most akkor mivan???!!!:oo hülyít vagy tetszem neki??

normális válaszokat..köszi(: ma már kiirtam ezt 1x de nemjött csak 1válasz:/

14l


2012. aug. 6. 21:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
9-ik vagyok.:D Nem hiszem, hogy hülyít...Lehet, hogy nem ér rá. Am mi azt csináltuk, hogy kérdezz-feleleket játszottunk és így megtudtuk, hogy a másiknak milyen külső/belső jön be.:) Azt összehasonlítottam magammal azt amiket leírt. :D Próbáld ki.:) Kérdés pl.: "Hosszú/rövid haj, Szem szín, alkat stb.:D Így azért könnyebben rájössz. Vagy szimplán megkérdezed, hogy: "Tetszek Neked?" :D Sok sikert.:)
2012. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
huhh köszii:D nem merem megkérdezni meg nemis beszélünk...:// tegnap feltöltött egy képet az egyik lány ismerőséről és sziveket irt a képhez...most nemtudom h járnak e vagy csak barátok..
2012. aug. 16. 10:47
 13/18 anonim válasza:

Nincs kiírva, h kapcsolatba vannak?(Idővonalán)

Mert lehet, hogy csak barátok de viszont az is, h mindketten tetszetek neki...tudom milyen ha nem tud választani...:/

2012. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ..:)
2012. aug. 16. 12:39
 15/18 A kérdező kommentje:
ja és nincs kiirva az idővonalára h kapcsiba vannak..
2012. aug. 16. 14:12
 16/18 anonim válasza:
Te fiúval vagy gondba én meg lánnyal.:D Ilyen ez...:D Am az utolsó pár válasz én írtam^^ De azért neked sok sikert meg a kérdezz-felelek-et mindenképpen!:D Hasznos:D
2012. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak játszik veled! Lépj tovább.
2012. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
de nemtudok..:|
2012. aug. 23. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!