Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki vagy hülyít? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy hülyít? :/

Figyelt kérdés

van egy fiú akibe beleestem. a barátnpm ráirt, h tetszem-e neki, de a fiú azt mondta, h nem. egyiknap rámir a fiú, h taliznék-e vele..bemásolja a képeimet és irja, h 'szexii:$$'. meg szivecskét irt amikor elment...most akkor mivan???!!!:oo hülyít vagy tetszem neki??

normális válaszokat..köszi(: ma már kiirtam ezt 1x de nemjött csak 1válasz:/

14l


2012. aug. 6. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak zavarba jött, úgyérezte hogy ez csak rátok tartozik és ezért mondta a barátnődnek, hogy nem
2012. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
meg akar du.gni mert unatkozik.
2012. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért van a kérdés kiemelése lehetőség. Barátodnak lehet hogy csak azért mondta hogy nem tetszel neki, mert biztosan félt attól hogy a barátod kinevetné, vagy elterjesztené másoknak is. Ha van még kérdésed akkor írj privit! Én adok neked elég választ. 14/f
2012. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 szerintem elég érthetően leirtam h NORMÁLIS VÁLASZOKAT!! de m1 nemizgat..!!-.-

többieknek köszönöm a választ(:

#3 irok, ha kérdésem van, köszii(:

2012. aug. 6. 21:48
 5/18 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2012. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5 te lövöd magad??:DDD
2012. aug. 6. 21:54
 8/18 lala98 ***** válasza:
szerintem légy óvatos,először még semmi komoly,csak barát.:) ha viszont komolyabban kezdene közelíteni,akkor utána már eggyértelmű.. ha szeretnéd,írj üzit. :)
2012. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én ugyan ezt csináltam:D Azt leszámítva, hogy nem írogattam neki szívet meg nem írtam a képe alá, hogy szexii:$$ hanem mondtam,hogy tetszik, erre rá párhónappal rám ír egyik "barátnője" h tudja h szerelmes vagyok belé...Ezt nem ő mondta neki hanem magától vette az okos...A lényeg h rögtön rávágtam, h nem! Zavarba jött a te srácod is szerintem.:)^^
2012. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
olyan cukii a srác*-* de már nem ir másfél hete és lehet h csak hülyített..??!!:/ nemtudom...:/
2012. aug. 15. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!