Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszem neki? Vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,ő 8.-os én 7.-es.(Egyszer bevalotta bnőmnek,hogy van ameik lányt csak szédíti,bocs de ezt fontos ideírni.)És suliban mikor megyek,kötözködik,kitartsa a lábát,vagy rácsap a seggemre meg ilyenek.Régen nagyon jó barátságba voltunk,mindíg rámírt msn-en,beszélt nekem a barátnőjéről,meg hogy én járrnék e vele,meg ilyenek,de már azért ilyen "jó" haverságba nem vagyunk,csak kötözködik,meg papuccsal üdöget,meg ilyenek.És ma volt sulidisco,felkértem oszt. társamat(Martint) táncolni,megfogtam a kétkezét,és táncoltam vele,a fiú,Petike meg csak úgy nézte h-h táncolok,közbe a bnőim kiabálták nekem hogy jó vagy Dóri.És Petike csak úgy nézett,és utána odamentem hozzá,és mondom neki gyere táncolni,és eljött velem.Elkezdi nekem,ezaz Dóri!!Meg fogtam mind a két kezét,a bnőim megcsak úgy kiabáltak:) De utána mondom Petikének,na jólvan nem zavarlak menj vissza a barátaidhoz,aztmondja jólvan:) (De utána egyfolytában figyelt!)

És utána megint felkértem táncolni,naés hát cigányzene ment,amit szeret,de nem tud cigányúl táncolni,de azért táncolt velem:)de rá 2percre mondta hogy megyek mert nem tudok cigányúl.Utána már nem is beszéltünk.Szerintetek tetszem neki?És mit csináljak hogy összejöjjek vele?Mert nagyon szeretem!


2010. márc. 5. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
te viszont cigány vagy látom.
2010. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És?Akkor mivan?pf.-.-
2010. márc. 5. 21:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és én nem szégyenlem,az vagyok.És szerintem ebbe nincs semmi rossz.-.-"
2010. márc. 5. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
"papuccsal üdöget" - ez a rész nem egészen világos, most akkor kedvel de azért ütöget vagy mi? Miféle szokás ez?
2010. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fiúk a 7.es kis csajokat (főleg ha cigány) meg akarják ***ni.. Ez az én véleményem kéremszépen, persze ha te belemész ebbe, lehet ebből járás:)
2010. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy a a lányok sokkal korábban érnek mint a srácok. Én már gyakorlatilag nagykorú vagyok, mégsem tudom hasonlítani magam még egy nálam pár évvel fiatalabb csajszihoz sem. (agyi szinten) A lényeg, hogy ezek alapján valószínűleg tetszel neki, de azért ne vedd túl komolyan a dolgot. Vedd lazára, vedd úgy mint egy lehetőség, aki bármikor a horgodra akadhat. Hogy mit csinálj? Hát játssz még vele egy kicsit, beszélgessetek sokat, aztán ha nem akar lépni, akkor lépj te. Hívd meg vhova, h csináljatok együtt vmit, pl mozi, vagy egy kávé, vmi hasonló. Aztán utána hagyd h alakuljanak a dolgok. Ne tapadj rá, mert ha tényleg érdekeld, akkor keresni fog. Sok sikert! :)
2010. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat,főleg az utólsó hozzászólónak!!Ja és azt elmodnnám,hogy bárhogyis legyen,NEM feküdnék le vele!Ahoz azért még kicsi vagyok.Majd 17-18évesen ráérek vele;)Nem olyan családba nevelkedtem mint más "Cigányok" már ha így kell írnom.
2010. márc. 6. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egy fontos kérdés hogy más lányokkal hogy viselkedik. Persze ha csak téged piszkál és csak veled táncolt akkor minden okés. Már bocs,de ha piszkál téged és tetszel neki akkor tényleg eléggé későn érő típus..De ha szereted, akkor csak add önmagadat:D Sok sikert!;):)
2010. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!De azaz igazság hogy nem csak engem piszkál a suliban,hanem több lányt is,meg van egy uncsitesóm aki kikészít engem,és direkt puszilgatja,Peti meg hadja és nem szól érte.Sulidiscon pedig csak velem táncolt,és utána egyfolytába figyelt.
2010. márc. 9. 12:54
 10/10 A kérdező kommentje:
ÉS milyen témát mondthatook neki személyesen pl?
2010. márc. 12. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!