Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e manapság még olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e manapság még olyan nő, aki érdeklődést mutat a következőkre?

Figyelt kérdés
régimódi,20as, egy méretre gépelt hajú, átlagos öltözködésű, szőrzettel rendelkező, koksz nélküli eredeti alapanyagból gyártott izomzatú, kedves, alkalmazkodó, környezetére igényes, a mai férfi divatra szörnyülködően tekintő férfira?

2012. aug. 6. 20:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19. vagyok. 5 éve boldog párkapcsolatban :) Persze alkalmazkodom, ha a párom is. Csak ő itt épp úgy írta le, mintha neki nem kellene alkalmazkodnia. Érted?
2012. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nemtom te ebben mit értesz alkalmazkodás alatt, ezcsak 1 kérdés... és hidd el alkalmazkodó vok. :)
2012. aug. 7. 19:15
 23/25 anonim ***** válasza:
A leírásból úgy jött le, hogy csak a párodnak kéne alkalmazkodnia, neked pedig nem, azért írtam, hogy én ilyen módon nem vagyok hajlandó alkalmazkodni, mindkét félnek kellene.
2012. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Neverwalkalone ***** válasza:
Nem tudom nekem nem ez jön le belőle :D Az alkalmazkodás megéri. 5éve vagy boldog párkapcsolatban? Pedig 4év a vízválasztó mi történt? :D
2012. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy 7, haha. Semmi nem történt, csak szeretjük egymást.
2012. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!