Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradtam volna valamiről?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Soha nem volt barátom. Pár ilyen próbálkozás volt,de sosem jött össze. A nővéremnek(22) már 6 éve van barátja,lassan össze is fognak házasodni. A húgomnak(17) is van már egy komoly barátja. Nekem meg nem udvarol senki. A húgom azt mondja,ha így folytatom sok mindenről le fogok maradni. Pedig rendesen végigjártam a középsulit,most egyetemre járok,mindig korombeliekkel vagyok,de valahogy sose jött össze semmi. Lemaradtam volna valamiről?

2012. aug. 6. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább legyen egy kicsit később párod, de ő legyen olyan, aki tiszta szívből szeret és egész életedben végtelenül boldoggá tesz! Tiszta szívből kívánom Neked, hogy legyél is végtelenül boldog egész életedben!!! :)
2012. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én is veled egy idős vagyok csak fiu és szerintem még be lehet ezt pótolni,nem kell bepánikolni :)

Hova jársz egyetemre?

2012. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál le semmiről:) biztos, hogyha összejön akkor az nagyon jó lesz. ne add oda magad bárkinek.
2012. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
szar lehet 3 lány közül a legszerencsétlenebbnek lenni
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem volt pasid és nem udvarol senki valószínűleg csúnya vagy küldesz képet ? :D
2012. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 jin ***** válasza:
Ja lemaradtál,pasikról.
2012. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nyugi! Eljön a te időd!
2012. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Le? Biztos nem. Nekem sem volt még barátnőm ( 1 olyan amilyen, de azt nem nevezném annak :D).


19f

2012. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
küldj egy képet !
2012. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést és megkapod a választ.
2012. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!