Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák hat hetes ortopédiai...

A babák hat hetes ortopédiai vizsgálata kötelező? Lemaradtam valamiről? Oda ki utal be?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kötelező, kiderül ha baj van a lábával, csípőjével. Nálunk azt nézték hogy van-e kötött csípője, vagy túl laza-e, és 4 hónaposan kell menni kontrollra.

Gyermekorvos ad beutalót, és telefonon kellett időpontot kérni rá.

2011. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, gyerekorvos ad beutalót rá, nekünk a Heim Pálba kellett mennünk (oda tartozunk helyileg), és nem kellett rá időpontot kérni. Ultrahangos és kézi vizsgálat van, aztán megmondják, hogy szükséges-e kontroll valamikor vagy sem. (Egyébként kisfiam is 9 hetes volt, mire eljutottunk oda.)
2011. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit még had tegyek hozzá, hogy kb 2 hónappal ezelött kértem időpontot, adtak is 1hónappal késöbbre, aztán mikor menni kellett volna, sajnos beutaltak minket a kórházba ott voltunk 3 napot megfigyelésen, és betegen nem vihettem el a gyereket,kértem az ottani gyerekorvostól, hogy akkor írjon Ö beutalót, mire közölte, hogy ez majd csak akkor lehetséges, ha hazamhetünk a kórházból, mert fekvőbeteg ellátásba ezt nem lehet, na mindegy nem is nagyon értettem!

(abban a kórházban ahol bennt voltunk 3 napig, nincs ilyen szűrés)

Mikor hazajöttünk megint kértem időpontot telefonon és megint kaptam is 1hónappal késöbbre!

Ugyhogy inkább maszekhoz vittük!

Mi csak telefonszámot kaptunk, beutaló nem kellett!

De hát borzalams , hogy hónapokat kell várni!

2011. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kispesten is a gyerekorvos utal be. Nekünk 4 hónaposan kellett vinni először (másodszor nem kellett, mert nem volt gond), és 1 hónapos volt a fiam amikor időpontot kellett kérni a kispesti sztk-ba.
2011. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos feladata.
2011. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónaposan és egy évesen kellett menni. A háziorvos adott beutalót. De előtte fel kellett hívni a rendelőt, és időpontot kérni, előtte jó pár héttel.
2011. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mármint az ortopédiát kellett hetekkel előtte felhívni.
2011. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!