Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják ennyire fontosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Miért tartják ennyire fontosnak az emberek a szerelmet?

Figyelt kérdés
Nem értettem ezt soha, hogy az emberek miért vágyakoznak ennyire ez a megfokhatatlan illúzió iránt. Akik érezték már mindent megtennének hogy újra átélhesség, azok akik még nem is tapasztalták azt sem tudják milyen ez az érzelem, a leküket is eladnák, hogy elérhesség. Szerintem kissé túlértékelik az emberek, úgy kezelik mint életcélt, holott ez közel sem olyan fontos. Hogy miért? Mullandó törékeny és bizonytalan dolog, nem tarthat ki egy életen át, tehát nem lehet életcél.

2012. aug. 6. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Akàrmilyen csodás is volt a szerelem akárhogyis akkor éltem igazán amikor szerettem és mérhetetlen boldogságot éltem akkor át szerintem hülyeség a szerelem!Csak az ösztönlényeknek való.Inkább legyek piszkosul gazdag mint szerelmes.Inkább legyen hihetetlenül sikeres karrierem mint saját családom.Azért mert az csak illúzió.Visszagondolok hogy mennyire szerettem de nem is volt az igaz nert ha szerettek volna viszont mindig együtt lennénk és soha nem bántott volna.Marad a tanulás karrier pénz életcél mintsem hogy valakinek elkötelezzem magam csak azért hogy boldognak érezzem magam..semmi értelme csak időrabló értelmetlenség!
2012. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy csalódtál, és most itt hisztizel, még nem von le semmit a szerelem értékéből. Azért értékelik ennyire, mert legjobb érzés az életben. Ez ad értelmet neki. "Örömhormonokat" szabadít fel a szervezetedben, olyan mintha be lennél drogozva. Ha valami miatt szerelmed "tárgya" nem elérhető, az fizikai és pszichikai elvonási tünetekkel jár, ergo eléggé rossz érzés.
2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Azokat az "örömhormonokat" a csoki is felszabadítja.
2012. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát... ha nálad a csoki a szerelemhez hasonló érzést vált ki, akkor bizony furcsa vagy.
2012. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!