Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy srácot aki nagyon kedves és helyes is.. de van barátnője. Sokat beszélünk fb és néha talizunk.. tegnap elhivott gyrosozzni és megkérdezte h hha nem lenne csaja járnék-e vele? Azt mondtam h igen.. és csak mosolygott... és egész éjjel beszéltünk fészen.. és ht. fészbukszexszeltünk... szerintek ezzel megcsalta a csajt??
2012. aug. 5. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK!
2012. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel van tele a világ, nem írok erre semmit
2012. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
valaki mesélje már el nekem mi az a fészbukszex?
2012. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

fészbukszex? ? istenem mikvannak már: o

szegény másik csaj....egy degeneráltal jár aki más csajokat baszogat FACEBOOKON :'))

2012. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy buksz a szekszre, de nem dugsz!
2012. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
en vagyok az egyetlen aki még nem hallott a facebook szexről?? :))
2012. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2012. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én erröl az egész facebookról eddig annyit tudtam hogy kék. Miért nem mondtátok hogy ott van szex is? Igy már érthető ha ennyire népszerü.

Hol kell regisztrálni?

2012. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
asd.....asd. (H) ezzen szakadokkk :DDDD
2012. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

első vagyok

a pasi fészbuk kliense meghúzta a csaj fb- kliensét :D am annyit jelent gondolom, h izgatták egymást fb. chaten.

kiscsillag, ha nem járt benned f.sz,és nem vagytok egymás társaságában, azt még mindig maszturbálásnak hívják. fúúú,ha valaki az én barátommal csinálna ilyet. Először a csávó repülne,majd a csaj is kapna tőlem .:)

2012. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!