Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Van barátom, de néha elmegyek ide-oda egy sráccal, akit vonzónak tartok. Nem vagyok belé szerelmes, vagy ilyesmi, nem akarok tőle semmit, csak mégis azért vonzódom hozzá.

Mit gondoltok erről? Inkább nem kéne? Ti ilyenkor inkább kerülitek az ilyen embert?

(és légyszi ne gyertek azzal, hogyha más is tetszik a páromon kívül, akkor nem is szeretem, mert azt hiszem majdhogynem mindenkivel van ilyen... persze tisztelet a kivételnek.)


2012. aug. 2. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oka van hogy vonzódsz más fiúkhoz, ha belátod, ha nem. De gondolom szereted a barátod, és tényleg kár lenne eldobni egy jól működő kapcsolatot, amikor csak így vagy egy másik fiúval. Amúgy szerintem nem megcsalás, pedig nálam elég sok minden már az
2012. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
És a barátodat ez nem idegesíti? O.o
2012. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csak azért mennék el más lánnyal, mert azt akarom.

Szóval igen, ez átlépte a határt.

Barátokkal viszont bármikor lóghatsz, de nekem nem úgy tűnik, mintha ezek barátok lennének.

2012. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem tud róla. De szerintem egy az a kategória, amikor már új fiúd van, tényleg minden tökéletes, megad mindent a kapcsolat, csak egy exeddel vmilyen módon találkozol, és pl még kicsit vonzódsz hozzá. Vagy hogy a férfiak megnézik a nőket, hiába van csajuk, és tudat alatt megdöngetnék..
2012. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor számít megcsalásnak, ha a barátod is annak tartja. Ha tényleg csak haverkodsz neked szimpatikus emberekkel és a barátod tud róla, akkor oké. Ha ez őt zavarja, akkor tök mindegy, hogy megcsalás-e vagy sem, döntsd el, hogy lemondasz-e a társaságról vagy pasit cserélsz.


Ezt nektek kettőtöknek kell eldönteni, hogy a ti kapcsolatotokba mi fér bele.

2012. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 okoska31 ***** válasza:

szerintem ez már megcsalás.


még ha hármasban mennétek el.


Te írtad: vonzónak tartod. tiltott gyümölcs. nem is értem minek mászkálsz vele, és kísérted a dolgokat.

2012. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt tudja, hogy jóban vagyunk, meg hogy találkozunk.

Azt nem, hogy vonzónak tartom. Korábban neki is volt olyan lány barátja, akivel gyakran találkozott, gondolom ott is szó lehetett ilyesmiről, csak aztán a lány bepróbálkozott nála és azóta nem beszélnek.

Egyébként tényleg nem akarok vele semmit, bárhogy is lenne, tuti nem csalnám meg.

2012. aug. 2. 13:48
 8/13 A kérdező kommentje:

okoska31

Azért megyek vele, mert korábban sose találkoztam még olyan emberrel, akinek ugyanolyan érdeklődési köre lenne, mint nekem, és eljön velem azokra a programokra, amikre a barátom nem, vagy ha mégis, akkor végig látványosan szar kedve van, meg unja... és alapvetően nem vagyok az az otthon ülős típus, több kimozdulásra van szükségem, mint a barátomnak.

Persze tudom, mehetnék lányokkal is csak, de a legtöbb lány leragad ott, hogy üljünk be valahova egy kávéra, vagy sütire, vagy menjünk el vásárolni. Ez is jó néha, de azért nekem nem elég.

Egyébként a barátommal minden más téren rendben van minden, csak ebben vagyunk nagyon különbözőek, és emiatt nem akarok szakítani nyilván, mert szeretem. Viszont nem akarok besavanyodott életet se élni. Próbáltam már, kb egy évig bírtam úgy, hogy sehova nem mentünk, akkor úgy éreztem lefelé ível a kapcsolatunk, de mióta újra úgy élek, ahogy akarok, azóta sokkal jobban telik az együtt töltött idő is, megint minden jó.

Fura ez, de nem nagyon tudom mi a megoldás erre a problémára, hogy kéne jól kezelnem.

2012. aug. 2. 13:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Így vagy úgy de majd áttérsz a pasira aki veled megy :P most hiába írod ide, hogy bűntudatod van burkoltan. :)

Minden válaszodban önmagadat mented fel, feltűnt? Mentegetőzöl, te nem és te nem te nem. És amúgy ez amúgy az amúgy emez. Minden rendben amúgy blabla.


Szabad gondolkodni is.

2012. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenki menti magát, de attól még érzem, hogy nincs rendben ez a dolog, hiszen akkor nem tettem volna fel a kérdést. :)
2012. aug. 2. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!