Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki? Vagy ne? Igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Vagy ne? Igazából csak löket kéne hogy megtegyem.

Figyelt kérdés
Van egy srác, régebben találkoztam vele Máténak hívják. Bejelöltem facebookon, hónapokig nem beszéltünk aztán tegnap írt nekem hogy ki vagyok meg hogy ne haragudjak h nem emlékszik meg ilyenek. Ha én írtam valamit egyből válaszolt. De egy pillanat sem telt el, olyan gyorsan. Szerintetek írjak neki? És ha iegn, miét azaz mit írjak? Hogy hogy van? Vagy mit? Szerintetek érdeklődött irántam ezért írt ennyi idő után? Else tudomképzeln mit csináljak.

2012. aug. 5. 03:42
 1/7 anonim ***** válasza:
en az tom hogy most nagyon almos vagyok....de te hany eves is vagy?
2012. aug. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írjál. Mit veszítesz?
2012. aug. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Mátékat messziről el kell kerülni!!!!444
2012. aug. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első: 20 leszek :)

második: köszii :D

2012. aug. 5. 03:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rád várt, hogy írj, mert nem akart olyan nyominak tűnni akit ha bejelől egy csaj egyből ráakaszkodik. Szerintem írj rá ha tetszik, biztosan értékeli majd. Kezdj el vele dumálni bármiről. Azért ha izgulsz inkább gondold át, hogy miről lehetne vele beszélni, használd ki, hogy van időd gondolkodni, mert kínos ha ráköszönsz aztán 5 perc csend után az időjárásról fogtok társalogni! Hajrá!

23F

2012. aug. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem veszíthetsz semmit, ha ráírsz, hogy hogy van.

De amúgy neked kell tudnod, hogy mikről beszéltetek, abban volt e valami. Felkeltetted e annyira a Máté figyelmét, hogy férfiként is érdekeljed, mert ha igen akkor elkezd majd udvarolni, de én várnék míg ő ír rám, ha nem ír akkor ex oké, de többet nem hiszem, hogy írnék.

De nekem ez az egész facebook dolog nem jön be...

2012. aug. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszer-kétszer oké*
2012. aug. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!