Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik.Egyszer már találkoztunk,valamint sokat beszéltünk facebookon,SMS ben.De egyszer azt mondta,hogy nem szeret így interneten beszélni,hanem élőben.De találkozni még vagy egy hétig nem tudunk:/ Viszont én szeretném láttatni,hogy èrdeklődök utána..írjak neki annak ellenére,hogy nem szeret az interneten beszélni?
2012. júl. 24. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem várj még egy kicsit , s aztan mikor közelebb lesztek ahhoz , hogy találkozzahassatok , elhívod egy randira ;)

23f

2012. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írj neki:)
2012. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem, legjobb ha vársz pár napot és utána ráírsz, majd lebeszéltek egy fix időpontot, hogy hol és mikor találkozzatok, nálam ez már bevált párszor ;)
2012. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!