Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
van pasim de egy ideje elhanyagol én próbáltam vele beszélni de a szex nem változott és nem fogok tovább várni rá vsznt van egy pasi aki közel lakik hozzám és régebben bejöttem neki de msot láttam egy csajjal nemrég nem fogták egymás kezét meg nem smároltak csak lehet lesz valami köztük én meg most hajtanék rá az gáz lenne meg ha elutasítana akkor mindig ha látom rossz lenne pl buszon,buszmegállóba ott állna ő is... nagyon kínos lenne mit csináljak?
2012. júl. 17. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá a másik srácnál, és ha ő igent mond akkor légy vele. Lehet hogy fontosabb vagy neki.
2012. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass minél többet.
2012. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak amíg van pasim lehet nem jönne össze velem meg semmi.. elrejtettem hogy kapcsolatbaan állok valakivel a fényképeket is és belájkoltam a képét :D hátha veszi a lapot és kezdeményez ő ha nem akk majd tovább lépek
2012. júl. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!