Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem, miért javasolják minden olyan férfinak a gyúrást, akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Szét kell nézni, és kiderül, hogy nem a kigyúrtságon múlik az egész dolog. Sőt, én annak tudatában, hogy irígykedve nézném az előnytelenebb külsejű férfitársaimat, nem is lennék képes tovább gyúrni, mert hasznát nem látnám így az egésznek.
2012. aug. 4. 14:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
a te igényszinted,te határozod meg..ebbe nem tudunk beleszólni..ha neked jó 1prosti,tedd azt..
2012. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, csak az elejét ! Figy , én lány vagyok, nem mondom, hogy semmibe sem vettek a fiúk, de 173cm, 54 kg.al az ajtót bezárták mellettem és elrepültem, sovány voltam, hiába nem vagyok csúnya , mégis semmi vonzó nőies összképet nem sugároztam a fiúk felé , nem mondanám azt, hogy nem volt önbizalmam, éltanuló voltam, van akit az fogott meg .... elkezdtem konditerembe járni, felszedtem 8 kg, hála ég még a mellem is nőtt, olyan fenekem van, hogy sokan utána fordulnak, a hátam tiszta puklis, a karom is szép, van izmos vádlim, nem a fonnyadt lány vagyok , és a kisugárzásom már biztos az, amire egy pasi vágyik, mert olyan srácok jönnek oda hozzám, hogy én meglepődök !

Szóval ÉN LÁNY létemre mondom azt, hogy igenis van nagyon sok jelentősége a külsőnek , hiába a válaszok 90 %-ában azt írják itt a lányok, hogy a külső nem számít ! A fenét nem, ha nem vonz a csaj , nem mégy oda hozzá, lehet akármilyen jó fej, ha nem vonz a pasi, lepattintod ! ( más ha már ismered rég óta és tényleg tudod rendes, jó fej , normális csak épp most már máshogy nézel rá, mint haverra !


Szóval ha nem akarsz, ne sportolj, ne gyúrj, járj olyan társaságba, ahol biztos megtalálod a neked való lányt, lehet az tánc, főzőtábor, úszótábor stb. ami téged is nagyon érdekel ....

2012. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

nem is az izmosság a lényeg, hanem megjön az önbizalmad, ami rengeteget számít, ez az egyik legfontosabb.


meg egyébként se kell agyongyúrni magad, de egy kis arányosságot nem árt felszedni, meg az se baj ha nem vagy összeesva, ha meglátok egy férfit csapott vállal rámjön a röhögés...


de amúgy ha nem is gyúrsz, alami sport mindenkinek kell, akkor fuss, teniszezz, focizz, kézilabdázz, kosárlabdázz, ússz, vmelyik funkcionűlis edzés is jó tud lenni (kettlebell, trx meg hasonlók).


de aki el van tunyulva, össze van esve, egy 40 kilós zsákot nem bír megemelni, az ne csodálkozzon, hogy nem kell az értelmesebb, igényesebb csajoknak, ne csak nevünkben legyünk már férfiak!

2012. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én is gyúrás párti vagyok.

Sőt bármilyen sportról legyen szó, hasznos.


Ki szeretne olyan szexpartnert, aki félidőben összeomlik?

Ki szeretne olyan férjet, aki nem bír el két bőröndöt?

Ki szeretne olyan apát, aki nem bírja feldobni a levegőbe a saját gyermekét?


Gondold végig, a leendő barátnőd szemszögéből.

2012. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

# 16/24 ma 14:37 vagyok

1. MI AZ,HOGY EGY NŐNEK KELL JELEZNIE? KISFIAM,NEM MONDTÁK MÉG NEKED,HOGY A FÉRFIAK SZOKTAK UDVAROLNI?


2. Mekkora ember vagy. Ha a barátnőddel sétálnál, és páran beszólnálak te inkább elfutnál?fürgeség :D gyáva. egyem a lelked, ne tedd tönkre egy nő éltet sem,inkább tényleg menj prostihoz :D

2012. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kérdező ne a szád legyen nagy,pláne hogy panaszkodásra használod!Én egyedül fogom élni az életem mert beláttam hogy alkalmatlan vagyok nőkkel kapcsolatra.Te képes lennél CSINÁLNI is vagy csak tovább írod ki a siránkozó kérdéseid?
2012. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nem gyúrást szoktam mondani(bár azt sem csak üresfejű bájgúnárok csinálják), hanem egyszerűen sportot. És miért? Mert egészségesebb leszel tőle, fittebb, jobban fogsz kinézni és jobban is fogod érezni magad, nő az önbizalmad. Ez meglátszik kívülről is. És most nem csak az izmokra gondolok.
2012. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Te kis butus 76%os...

Mit kezd a te marhára kigyúrt barátod, ha esetleg lomha, és összekerül egy nála gyorsabb, 10 kilogrammal könnyebb, de harcban sokkal jártasabb egyénnel? Háromszor megkerüli, a te barátod elfárad, és el is dől, mint egy zsák, arról nem beszélve, hogy 10szer képen vágják.

2012. aug. 4. 21:03
 29/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg sportolok rendszeresen, futok és kosárlabdázok.
2012. aug. 4. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!