Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem, miért javasolják minden olyan férfinak a gyúrást, akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Szét kell nézni, és kiderül, hogy nem a kigyúrtságon múlik az egész dolog. Sőt, én annak tudatában, hogy irígykedve nézném az előnytelenebb külsejű férfitársaimat, nem is lennék képes tovább gyúrni, mert hasznát nem látnám így az egésznek.
2012. aug. 4. 14:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Azért készségesebb a csaj,hogyha egy izmos pasi megy oda,mintha egy hájas,gyenge..
2012. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
csak pszichés jelentősége van..,a test építésével önbizalmat szerezhet kinek nincs..és könnyebben megy a csajozás.akinek viszont van önbizalma,karizmája e nélkül is,annak nem kell e miatt edzeni ;)
2012. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én már kezdek totál beletojni az egészbe, hogy mi készségesebb egy nőnek, menjenek a francba a fene nagy igényeikkel. Azt se bánnám, ha egyedül élem le az életemet, vagy prostikhoz járkálnék.
2012. aug. 4. 14:14
 4/29 anonim ***** válasza:

Mert az önbizalmat ad, ismerek pár olyat aki régen vézna volt vagy éppen pufi, csúfolták és semmi önbizalma nem volt, most meg minden jól megy neki, ki van gyúrva, van nője stb.

Magabiztossá tesz, önbizalmat ad.

2012. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha olyan nyomi vagy, hogy nem bírsz csajt fogni magadnak, az hogy sikerül kigyúrd magad, és normális külsőt csinálni az +% esély, hogy egyáltalán embernek néznek a csajok :)
2012. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én duci,gyenge emiatt bátortalan voltam.Ahogy elkezdtem gyúrni,sportolni,sokkal jobb első benyomást teszek a lányokra,és megnőtt az önbizalmam is..17/F
2012. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Az önbizalom növelésének ez az egyik legegyszerűbb módja, pláne ha az illető szentül meg van győződve arról, hogy a külseje miatt nem foglalkozik vele a másik nem. Aki tisztában van azzal, hogy ez nem így van, annak azért mást is lehet ajánlani. De a külső megjelenésünk javítása valahogy mindig ad egy alapvető önbizalomfröccsöt. Tudok olyanról, akinek egy jó állás megszerzéséhez adott magabiztosságot az, hogy kicsit változtatott a külsején. Pedig a munka önmagában nem igényelt előnyös külsőt.
2012. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Egyszerűen utálom az egész életemet szinte amiatt, hogy nekem nem jár ki az, ami a legtöbb embernek megadatik, bármilyen külsejű is szinte.
2012. aug. 4. 14:25
 9/29 anonim ***** válasza:
teszel érte, hogy kijárjon?
2012. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Figyelj, alacsony, vékony fiúként mondom, hogy már én is csak azt gondolom, hogy a gyúrás segíthetne barátnőt szereznem. Szégyellem a vékony karjaimat, azt, hogy semmi mellizmom és olyan vékony vagyok, mint egy csinos lány, mindenhol átférek, csak annyi előnye van ennek, de inkább egy hatalmas hátrány, főleg a csajozásban.


Amint lesz rendes melóm havonta költhetek a gyúrásra több ezret, mert nem olcsó mulatság, de ezt te is tudod. Mégis jobban hiszem, hogy nőnének az esélyeim kigyúrva, mint ilyen sovány fiúként. Ha magas lennék akkor lehet nem kéne gyúrnom, mert köztudott, hogy a lányok a magas pasikat imádják, az egy vonzó tulajdonság, de 165cm magassággal, vékony fiúként csak pokol az életem.

2012. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!