Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, de jóvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, de jóvá szeretném tenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most augusztusban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk a barátommal. 1 év 5 hónapos korunkban szilveszterkor megcsaltam. Nem tudom miért tettem. A fiú párszor megcsókolt, és mellettem feküdt az ágyban.

Voltam olyan hülye, hogy megfogtam neki ott lent, de csak megfogtam, egy idő után el is engedtem.

Mindent elmeséltem a barátomnak, de csak 8 hónap elteltével vallottam be a teljes igazságot. Hogyan tehetném jóvá? A barátom még mindig szeret, én is szeretem, de most nagyon feszült a levegő köztünk. Szakítani nem szeretnénk. Segítségeteket köszönim. Egy szomorú tini.


2012. aug. 4. 10:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De nagy a csend a kérdezőtől.....

Ezt elbasztad! Ha valaha is helyre akarod hozni, nagyon kell teperned és véletlenül se hozd olyan helyzetbe a barátod hogy gyanakodhasson.

2012. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát okosabb lett volna nem rápakolni tényleg ezt a terhet, főleg, hogy megbántad, és eltelt idő is.

A megcsalás ott kezdődik igazán, amikor a kapcsolatban létre jön egy hely a harmadik számára, és nem kíváncsi kiskacsa módjára fogdosod a másikat egyszer, és bele habarodsz.

A megbocsátás pedig egyéni, most valószínű azt fogja mérlegelni, mennyit ér neki a kapcsolatotok, hisz-e még a jövőjében, és megérti-e a félrelépés okát...

Egy farokfogdosás és csók egy 5 éves szeretői viszonyhoz képest nokedli, de önmagában nézve, azért nem az elnézendő kategória. Az indítékod nem is az volt, hogy valamit nem kaptál meg kapcsolatban, hanem puszta kíváncsiság, amit nem tudtál fékezni.

Hogy ő ezt botlásnak, vagy gyilkolásnak veszi a kapcsolatotokra nézve, azt majd úgyis megtudod.

2012. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mpecsa ***** válasza:

Ha csak pusztán a csókról lenne szó, már azért is kihajítanálak.

Barátod van, Te meg más ágyában fetrengsz ? Inkább nem használok jelzőket !

Szegény szomorú tini, nem kellene előre gondolkozni ?

Érzelmileg éretlen, felelőtlen kislány vagy és valójában fogalmas sincs arról, hogy mit jelent valóban SZERETNI egy másik embert !

2012. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkozni, én a barátod helyében szakítottam volna veled, nem tudnék benned bzni
2012. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ezek utána azt csinálnám a fiú helyében, ha veled maradnék egyáltalán továbbra is, hogy megcsalnálak én is másokkal, nem izgatnál már úgy, csak szexre használnálak téged is ezek után. Ha nem szeretsz, mert megtudtál csalni, akkor én minek is szeresselek, tiszteljelek?!
2012. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Volt "szerencsém" hasonló esetben lennem régebben.

A barátnőm többször is megcsalt és én megtudtam.

Amikor szembesítettem először tagadta,de a bizonyítékok erősek voltak.

Én előtte kidühöngtem és beszélgetésünkkor már sík nyugodt

voltam.Megmondta,hogy mi hiányzott neki bla bla...

Én megköszöntem neki az együtt eltöltött éveket és ezt a tanulságot a következő kapcsolataimhoz.

Azóta évek teltek el és néha még ma is hívogat barátilag.

Bár néha azt hiszem többet is akar.De én már nem!


Szóval ami a lényeg én szakítanék veled.

2012. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!