Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, de jóvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, de jóvá szeretném tenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most augusztusban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk a barátommal. 1 év 5 hónapos korunkban szilveszterkor megcsaltam. Nem tudom miért tettem. A fiú párszor megcsókolt, és mellettem feküdt az ágyban.

Voltam olyan hülye, hogy megfogtam neki ott lent, de csak megfogtam, egy idő után el is engedtem.

Mindent elmeséltem a barátomnak, de csak 8 hónap elteltével vallottam be a teljes igazságot. Hogyan tehetném jóvá? A barátom még mindig szeret, én is szeretem, de most nagyon feszült a levegő köztünk. Szakítani nem szeretnénk. Segítségeteket köszönim. Egy szomorú tini.


2012. aug. 4. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
akaszd fel magadat légyszives most
2012. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Fogd meg nekem is.
2012. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Igazából sikerült a bizalmát elveszítened. Ez nem olyan dolog, amit bármilyen egyszeri cselekedeteddel jóvá tehetsz. Ha nem dob ki sem fog már úgy bízni benned. És ezért nem is lesz olyan szoros a kapcsolat kettőtök között.

Próbálj meg a jövőben nem idegen srácok farkát fogdosni, miközben valami ágyban smároltok. Ehelyett inkább legyél Vele, beszélgessetek, törődjetek egymással, építsétek újra a kapcsolatot. Viselkedj úgy, hogy megbízhasson megint benned.

2012. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

már késő bánat, akkor kellett volna gondolkozni...ezt már nem tudod jóvá tenni sőt a bizalmát is eljátszottad...esetleg idővel (évek) vissza tudod építeni azt a bizonyos bizalmat, de akkor se fog benned 100%-osan bízni...

ahogy apu mondaná: "Aki hülye, haljon meg"...


N23

2012. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
vagy még dugni akar de már nem szeret
2012. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

A bizalom visszaszerezhetetlen része elveszett, de legalább elmesélted neki. Ő pedig így döntött. Ha ezentúl senki nem csal senkit, akár jó is lehet.


21F

2012. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mókusgyilkos ***** válasza:

hmm.. aki sokat markol keveset fog :D


a bizalmát eljátszottad. game over


de jó lenne megtanulni gitározni is.. dalban szakítás ilyen esetekre:

road - a fűben

auróra - rossz emlék

rózsaszín pitbull - ne bubogjál

és egyéb "kedves" dalocskák :)


squirrels must die!

2012. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha csöndben maradsz egyedül elcipeled, így rápakoltad a felét szerencsétlenre! és most várod a felmentést? vagy mi? fordított esetben milyen aljas lenne a srác ugye? 35L
2012. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Megfogtad neki majd egy idő után elengedted?

Sokáig kellett tartani amíg köpködött mi?

2012. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Le is szoptad, vagy csak megmarkoltad a farkát? O.o
2012. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!