Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem csak szerintem megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem csak szerintem megcsalás. Ugye?

Figyelt kérdés
Baráti társaságom egyik tagja titokban kavar egy nála jóval fiatalabb lánnyal. (38/F, 22/L) Ráadásul a férfi nős, két gyerekkel és feleséggel. Ez a dolog köztük már kb. 2 éve fenn áll, folyamatosan. Mi mindig is tudtuk, hogy rendszeresen találkozgat a csajjal (munkahelyen ismerkedtek meg), de állította, csak barátok. Nemrég kibökte, hogy valójában barátok is meg nem is, mivel a kezdeti barátságuk szerelemmé alakult át, majd nagy huzavona után ismét mély szeretetté/barátsággá változott. Konkrét szex elvileg nem volt köztük, de csók, simogatás, az intimitás továbbra is folyamatos. Bevallása szerint jól "megfogdossa", de semmi több. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy én a férfi családját (feleség-gyerekek) nagyon kedvelem/szeretem, bár már ritkán tudok velük találkozni, beszélgetni. Szerintem/és nem vagyok ezzel így egyedül, amit művelnek ezzel a lánnyal.. megcsalás! hiába nem volt "még" konkrét szex. Hogyan tudnánk végre ráébreszteni arra, hogy be kell fejeznie ezt az egész játékot azzal a csajjal? Ha szóba hozzuk, mindig csak vállat von/vagy nevet! 32/L
2012. aug. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
mond el a feleségének muhahahaha!
2012. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Névtelen levél a nőnek,így kimaradsz a balhéból.Ha a szép szó nem segít:)
2012. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Undorító egy ember. Nem tudom, mit szólna hozzá, ha az ő feleségét is csókolgatnák, és jól megfogdosnák. Hol élnek ezek?

Egyértelműen megcsalás. Én azt nem veszem megcsalásnak, amit a másik el mer mondani a társának, anélkül, hogy szégyenkeznie kellene.

2012. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
És miért vagy abban olyan biztos, hogy igazat mondott és még nem volt köztük szex? El tudod képzelni, hogy két ember vonzódik egymáshoz, flörtölnek, két éve húzzák egymás agyát és taperolják egymást, de még nem volt köztük más? Ugyan már!
2012. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves ma 20:06!

Igen lehetséges, hogy van ilyen, hogy flörtölnek és nem volt köztük szex. Hidd el. Nem magyarázom tovább, mert én pontosan tudom, te meg úgysem akarod elhinni, pedig van ilyen.


Kérdező: Egy másik pár családi életébe te nem látsz bele. Bármennyire hiszed, hogy te jól ismered őket s szereted őket. Nem tudod mi hangzik el miután te elbúcsúztál. Nem tudod milyen a hangulat ha nem kell "kirakatot" mutatni. Nem tudod, milyen az amikor kettesben vannak. S bizony lehetséges, hogy nem rózsás a helyzet. S ne feledd egy ilyen helyzet nem csak a férfi "aljassága" miatt lehet, kell hozzá az is, hogy nincs otthon valami, ami nem rajta múlik. S nem mindent lehet megbeszélni.


S azért mert te azt hiszed, hogy ez aljasság lehet, hogy ettől van otthon béke. Jól gondold meg, hogy mibe vágsz bele, s mibe avatkozol bele.

2012. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fiatal lánytól kérdezném, hogy mit vár ettől a kapcsolattól. Ha tényleg semmit (A nők sokszor nem képesek bevallani maguknak, hogy szexre tartja őket valaki!), akkor előbb-utóbb dobni fogja a pasit.

Ha vannak tervei, akkor a pasival is beszélnék. Ha tényleg tervezik a jövőjüket, akkor semmit sem kell tenni. Majd el fog válni.

Viszont, ha a csak hülyíti a csajt, akkor visszamennék beszélni a lánnyal.


A te beavatkozásod nélkül rendeződhet az egész. De ha beszélsz a feleséggel, akkor az ő életét (pár évre) biztosan tönkre teszed.


Nekem van olyan lány barátom, aki egy idegbeteg hülyével él. Nem tehetek semmit. Ha ő nem vette észre, hogy beteg a srác, én nem tudom meggyőzni.


36/F

2012. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem is megcsalás, de é a helyedben nem avatkoznék bele.

26/F

2012. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

El ne hidd már, hogy nem ba-zta meg!

Dehogynem! Ahol ennyiszer találkoznak, és van ez-az, ott ember legyen a talpán,aki meg tudja állni, hogy nem megy tovább!

Névtelen email a javaslatom!

2012. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megcsalásnak számít a dolog, amit joga van megtudni a másik félnek is. Szép nem szép de így van.
2012. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Konkrétan beavatkozni (beszélni a feleséggel) nem fogok, nem lenne szívem rázúdítani ezt az egészet. Ami viszont "bonyolítja" a helyzetet (és ezt még nem is írtam le ide), hogy ők hívő, keresztények. hitgyülekezeti tagok. Mondjuk én ebben a részben annyira nem vagyok tájékozott (én nem vagyok tag), viszont az köztudott,hogy minden héten legalább két alkalommal eljárnak gyülekezetbe. Ha csak belegondolok, hogy azoknak, akik oda járnak, már egy ártatlan flört, vagy vonzalom is bűn...de sajnos mindenhol vannak fekete bárányok! Gondolom nem kell magyaráznom, hogy kedves barátunkkal emiatt mostanában csak akkor beszélgetünk amikor nagyon muszáj... ( egy munkahelyen dolgozunk, a baráti társaság onnan tevődik össze) :(
2012. aug. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!