Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugság után rögtön a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság után rögtön a megcsalás jön?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtem a barátommal, azt állította, hogy édesanyja meghalt tüdőrákban. Bármikor, mikor ezekután felhoztam, ugyanezt állította. Fél éve jártunk, mikor megtaláltam facebook-on a nőt. Kérdőre vontam, és bevallotta, hogy igazándiból "csak számára" halt meg.. Én megbocsátottam neki, és most lassan 1 évesek leszünk. De még mindig motoszkál bennem a dolog, hogy pl.: mégis hülyének nézett fél évig, akkor most vajon azt gondolja, hogy továbbra is nyugodtan hazudhat, mert úgyis megbocsátok? A szüleim persze jöttek az elméleteikkel, de én szeretem őt, és mindennek ellenére bízok benne. Egyik barátnőm azt mondta, hogy hazugság után rögtön a megcsalás jön, de nem hiszek neki.. Vagy jobban tenném? Jajj, kérlek segítsetek! Válaszaitokat előre is köszönöm!


18/L


2012. aug. 3. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja a bizalom. Ez nem olyan jó kapcsolat. Tudod jobb félni, mint megijedni. Ha megcsal az általában úgyis kiderül. Én nem szeretnék hazugságban élni. A barátnődnek valamilyen szinten igaza van sajnos. :/
2012. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te miért élsz?
2012. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hogy hogy miért élek? Oo

Amúgy köszi a válaszaitokat^^

2012. aug. 3. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki? Én? Nem a hazugságért, az biztos! Gyűlölöm a hazug embereket.
2012. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én nehezen viselem ha hazudik nekem a barátnőm. Ez még csak egyszer fordult elő (legalábbis amiről tudok).
2012. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azóta nem hazudott semmiben, és úgy érzem lehet csak naiv vagyok, de olyan mintha erősödött volna a bizalom kettőnk között.. Bár nehezíti a dolgot, hogy az anyja elhagyta a családot, meg az előző barátnői se viselkedtek valami fényesen, szóval eléggé csalódott a női társadalomban:/
2012. aug. 3. 18:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Bennük csalódott. Hát benned ne csalódjon! :)
2012. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én meg tudom érteni a párodat. Nekem apámmal nem volt semilyen kapcsolatom és mivel rossz érzés volt, hogy a barátaimnak van apukájuk és foglalkozik is velük ezért én is mindig azt képzeltem, hogy meghalt azért nincs velem. persze ekkor még kicsi voltam. Olyannyira beleéltem magam idővel, hogy én is már csak múlt időben beszéltem róla, konkrétan nem mondtam, hogy meghalt de mindenki azt gondolta és legalább nem firtatták. Szerintem egy friss kapcsolatban nehezen beszélünk még ilyen kényes, fájó témákról. Ha másban nem hazudott akkor nem biztos, hogy van miért aggodnod. Inkább beszélgess vele, hogy mi történhetett vele h így érez az édesanyjával kapcsolatban. és ha a bizalmába fogad ráébredhetsz, hogy csak önmagát védte a fájdalomtol a hazugsággal és nem miadtad hazudot.

Vagy esetleg már másban is hazudott?

2012. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont ezt akarom én is elérni, épp ezért "hunytam szemet" a dolog fölött, és álltam rá jobban arra, hogy megbízzon bennem.. Csak tudod, ez a családi befolyás, ami rám nehezedik itthon, mindenki azt mondja, hogy reménytelen a szerelmünk, és hogy úgyse fogjuk sokáig húzni.. :(
2012. aug. 3. 18:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Drága 3. kommentelő! Jól esik, hogy így látod a dolgot, nem még nem hazudott másban ez volt az egyetlen. Csak mint említettem, a családomban nem nagyon tűrik meg a hazugságot, és sajnos nem firtatják az okokat sem.. Így körülbelül egy egész família van Velünk szemben..:D
2012. aug. 3. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!