Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugság után rögtön a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság után rögtön a megcsalás jön?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtem a barátommal, azt állította, hogy édesanyja meghalt tüdőrákban. Bármikor, mikor ezekután felhoztam, ugyanezt állította. Fél éve jártunk, mikor megtaláltam facebook-on a nőt. Kérdőre vontam, és bevallotta, hogy igazándiból "csak számára" halt meg.. Én megbocsátottam neki, és most lassan 1 évesek leszünk. De még mindig motoszkál bennem a dolog, hogy pl.: mégis hülyének nézett fél évig, akkor most vajon azt gondolja, hogy továbbra is nyugodtan hazudhat, mert úgyis megbocsátok? A szüleim persze jöttek az elméleteikkel, de én szeretem őt, és mindennek ellenére bízok benne. Egyik barátnőm azt mondta, hogy hazugság után rögtön a megcsalás jön, de nem hiszek neki.. Vagy jobban tenném? Jajj, kérlek segítsetek! Válaszaitokat előre is köszönöm!


18/L


2012. aug. 3. 18:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De én szeretem őt, és mindent megteszek hogy a bizalmába fogadjon, csak aztán nem szeretnék pofára esni..:/
2012. aug. 3. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:
erre meg csak azt tudom mondani, hogy ne hagyd magad. ha saját magaddal és az érzéseiddel tisztában vagy (és ez csak tőled függ, hogy szánsz rá időt, hogy átgondold) akkor senki nem tud befojásolni. amikor anyu azt mondta, hogy szerinte nem sokáig tart majd a kapcsolatunk (mellesleg hat éve vagyunk együtt) azt mondtam neki, hogy oké majd ha szakítunk emlékeztess, hogy te ezt előre megmondtad, de minimum legyen kárörvendő a hangod. nálam bevált utánna nem piszkált vele. ma meg már jól elvannak és kedveli is.
2012. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó! Ennek örülök:) Így van egy pozitív példa előttem^^ Köszönöm szépen:) És Nektek pedig sok boldogságot kívánok! :)
2012. aug. 3. 19:02
 14/14 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen! én is nektek ;)
2012. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!