Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 18 éves lánynak 14 éves barátja van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
A csaj beteges.
2012. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

14-24? pedo bear powa :D szó-szó szívesen lennék a helyében :D már ha vmi fincsi zöld szem vörös haj Roadal kel és fekszik csajról van szó :P


na de komolyra fordítva: 14-24 bevezetés a biológiába, az öröklődés alapjai címszó alatt ugyan nagyon jól hangzik :) de ha ott nincs akkora világnézeti különbség ami lehetetlenné tenné a kapcsolatot akkor az 1ikük brutálisan sérült. vagy csajszi újra akarja élni a kihagyott gimis éveit :D


ez szerintem a 14-18 párosra is igaz lehet a lány részéről.[a lelki sérülés] a pedo bear feelingen kívül még mázli pluszba h a bnő már túl van a korral és a helyzettel [középsuli] járó negatív élményeken így ha vmi empatikusabb lélek és a kölyök nem adja a macsót akkor könnyen megúszhat pár törést ami azért sose hátrány :D [na meg a perverz bnő se :) áhh ide nekem 1 vöröset nosztalgia gyanús..]


squirrels must die!

2012. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt sosem fogom megérteni, hogy tud egy érett nő vonzódni egy kisfiúhoz?!


Én azért vagyok esélytelen 22 évesem a korombeli érett lányoknál, mert úgy néezk ki, mint egy 15-17 éves fiú külsőre, szóval nem nyerő a idősebb nőknek a kisfiús alkat.


Akkor mégis mit lát meg egy 18 éves lány egy kisfiúban, amitől benedvesedik?

2012. aug. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bármilyen nemű is aki fiatalabb, ha betöltötte a 14. életévét, akkor teljesen normális és jogilag sem büntethető!
2012. aug. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, hogy így simán leszóljátok meg minden, közben ha fordítva lenne még támogatnátok is az ötletet!

Aztán nemtudom mennyivel másabb, ha a fiú 18, és a lány 14!

Mert szerintem semmi különbség nincs!

De meg kell hagyni nem támogatom 1iket sem!

Max. 2 év korkülönbség (mind1 melyik fél idősebb)!

2012. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a különbség, hogy a lányok hamarabb érnek. Azért egy 18 éves lány már lassan NŐ, a 14 éves fiú meg épp csak nem kisfiú már... Belegondolok, hogy ilyen kis szakmunkás bajusza még akkor kezd nőni, meg pamacsok a nyakán. Jézus de gáz.
2012. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért 1 18 éves sráchoz képest 1 14 éves lány még bőven kislány!

Ez fordítva is így van!

Azt senki ne próbálja nekem bemagyarázni, hogy 1 14 éves (akár lány, akár fiú) van annyira érett mint a másik 18 éves! Mert ez f@szság!

2012. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!