Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi gondoltok a szilikonmellekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gondoltok a szilikonmellekről? Számít, ha egy lánynak ilyen van? Hogyan viszonyulnátok hozzá ismerkedésnél, ha kiderül, hogy egy lánynak ilyen van, és hogyan, ha a barátnőtök akarna magának ilyet?

Figyelt kérdés
Mi gondoltok a szilikonmellekről? Számít, ha egy lánynak ilyen van? Hogyan viszonyulnátok hozzá ismerkedésnél, ha kiderül, hogy egy lánynak ilyen van, és hogyan, ha a barátnőtök akarna magának ilyet?
2010. okt. 5. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Engem undorít még a gondolata is annak, hogy hozzáérjek! Ha kiderülne, hogy a csajnak mű melle van számomra már elvesztené a vonzerejét. A barátnőm pedig megtudnám győzni, hogy nekem úgy is tetszik.
2010. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
csatlakozom az előttem szólóhoz, inkább legyen természetes.
2010. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is és a fiú ismerőseimnek is ugyanaz a véleménye mint az elsőnek. Ha csináltatni akarsz szerintem ne csináltass!
2010. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
énis csatlakozok bár nincs bnőm XDD és csak 14 vok de akkoris undorító...
2010. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Izgató, mint egy műláb.
2010. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előttem szólók kicsit sem felszínesek... érdekes, hogy miért számít a mell, ha szereted a lányt? Akkor ezek szerint a melle számít, nem az, hogy szereted? Na mindegy.

Tehát ha nagyon nagy lelki törést okoz a kedvesemnek, támogatnám, ha pedig már lenne neki, biztos azért csináltatta, mert lelki törést okozott neki a kis melle, ezért szeretném ugyanúgy, mint természetes mellel. Az csak egy testrész, a szerelemhez, szeretethez semmi köze nincs.


23 / F

2010. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Bírom ezeket az első okosodókat, akik úgy fröcsögnek, hogy fogalmuk sincs, milyen érzés egy lánynak, amikor tök lapos, és az összes pasi keresztül néz rajta, lelki beteg, utálja a testét, szorong emiat...

Persze, nem kell a másik helyzetébe beleérezni, ítélkezzetek, az a legegyszerűbb.

2010. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: az a férfi, aki téged szeret, és beléd szerelmes, azt nem fogja érdekelni, hogy bizonyos testrészed pontosan kicsit, lógós, szilikonos stb. Az téged fog szeretni, nem a testrészed összetételét, úgyhogy emiatt ne aggódj.
2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Én is utálom a melleimet. 20 éves vagyok és csak 75/b s mellem van. A csajok úgyis tudják, hogy ez mekkora. 2 éve együtt vagyok egy férfival. Tudja ő is, hogy a melleim és az alakom miatt vagyok depressziós é ezért nem vetkőzöm előtte szivesen. Ő szereti a melleimet de azt mondta, hogy ha együtt maradunk és lesz rá pénzünk megcsináltatjuk, hiszen ő nem undorodik tőle, és ha ez kell hogy elfogadjam magam... szval gondolkozzatok el rajta ha neki sem tetszik, ő sem szereti... akkor szive joga...
2010. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csináltatnék magamnak, megszoktam, hogy olyan, amilyen. Viszont szerintem fura a fogása. Ha a barátnőmnek lenne, félnék, hogy tönkreteszem, nem mernék hozzányúlni.
2010. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!