Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben, szakíitsak vele vagy várjak még?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt voltunk 4 hónapot majd megcsalt a régi barátjával, én nehezen de megbocsájtottam neki. Azóta biztosra tudom hogy soha nem csalna meg és hogy nagyon szeret! A megcsalás óta 3 hónap telt el. Minden jó csak nekem nem a régi semmi, azelőtt nagyon szerettem de ahogy megcsalt azután nemtudom őt szeretni és folyton csak az jár a fejembe amikor megcsalt. Mit tegyek, tanácsolnátok valamit?
2012. aug. 2. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 3 hónap alatt nem tudtál ezen túllenni akkor sztem szakíts vele.
2012. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted akkor miért vagy még vele? Csak magadnak teszel rosszat ezzel.
2012. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért mert abban reménykedek, hogy elfelejtem és újra szeretni fogom majd, folyton csak az jár a fejembe mert azelőtt nagyon szerettem és bíztam benne.
2012. aug. 2. 14:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő nem volt elég h elfelejtsd akkor már nem is fogod. Tudom. Sose jön vissza a bizalom
2012. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor a mai egy szép nap arra h ezt vele is közöld
2012. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a "megszokás" gondolata dolgozik benned.

Nem hiszem, hogy ha már Te is érzed, hogy nem szereted semmi sem a régi sok értelme lenne folytatni.

3 hónap alatt semmi érzelmed nem változott, csak várod a régi jót, de ébresztő! az már elmúlt nem jön vissza és ha megcsalt valószínű, hogy a fele sem volt igaz.

Hagyd abba ezt az önkínzást. Szakítást javaslom, és majd ha jön egy új kapcsolatot és hidd el az jobb lesz mint a régi, hiszen az új nem csalt meg nem vert át, több bizalom és nagyobb érzések. Persze mindenkinek nehéz a megszokottból egy újba átvágni. De csak ez a megoldás.

2012. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam már nem lenne válóok az egyszeri megcsalás, mivel 9 éve vagyunk együtt, és van 2 gyerekünk. Fiatalabb koromban viszont simán szakítottam volna.
2012. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azóta biztosra tudom hogy soha nem csalna meg és hogy nagyon szeret!"


Hát kívánok neked fiam még sok szenvedést. Azt hittem egy megcsalás után világossá válik de, hogy valaki még akkor sem veszi észre magát mikor minden szempont el lett b.szva az élete.


"Nálam már nem lenne válóok az egyszeri megcsalás, mivel 9 éve vagyunk együtt, és van 2 gyerekünk. Fiatalabb koromban viszont simán szakítottam volna."


Ehhez is csak gratulálni tudok, hogy 2 gyerek után annyi eszed van mint egy marék lepkének. Mert ha két gyerek van utána hiába szar nekem mit számít hiszen ott a két gyerek legalább ő ne szenvedjen...


És mit vársz tőlünk konkrétan? Mert kizárt, hogy valaki szeret téged ha már megcsalt. Szereti az érzést igen, hogy van valakije de más adta meg neki azt amit te nem tudtál, máskülönben nem kúr félre. Honnan tudod, hogy szeret? Attól, hogy kimondom valakinek, hogy szeretlek azt én honnan a viharból tudnám, hisz elvakít a szerelem. Ha könnyebb vele az élet és boldog vagyok akkor szeretem és szeret. Remélem tisztában vagy vele, hogy nem jár a boldog párkapcsolat neked... ahhoz két ember kell.

2012. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer képes volt megcsalni, akkor megteszi máskor is. Szeretni meg főleg nem szeret, ha ilyet tett veled. Szakíts vele és keress egy rendes lányt.
2012. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!