Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki már volt ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már volt ilyen helyzetben az hogyan dolgozta fel?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátom. Nem tudok túllépni rajta és ennek már fél éve. Vannak barátaim elterelem a gondolataim, de mégis nagyon hiányzik és szeretem. Fogalmam sincsen hogy dolgozzam fel ezt, kisebbségi komplexusom is lett miatta, hiszen elhagyott.... 19/L
2012. júl. 19. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem a barátnőm csalt meg a legjobb barátommal több mint 2,5 éve már...azóta is együtt vannak :D

Én leittam magam a sárga földig, aztán egyszerűen nem foglalkoztam vele...szerettem én is még jó darabig de nem évődtem rajta....el fog múlni majd idővel...Jobbat nem tudok mondani mint, hogy el fog múlni...

2012. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El fog múlni,gondolj rá ,hogy nem érdemli meg a szerelmed,ismerkedj,flörtölj,udvaroltass kicsit magadnak,jót tesz az önbizalmadnak.
2012. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Uwl ***** válasza:

Ez már nagyon sok idő.

Nekem a szakítás után mindjárt belemenekültem egy másik kapcsolatba, ami ált 2-3 hónapig tartott.

Nekem nagyban megkönnyítette


29/F

2012. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is megcsalt a barátom, bár ennek még csak 2 hónapja. Vannak olyan napok, amikor tök jól érzem magam és nem gondolok rá, nem is érdekel, máskor viszont a sírás kerülget annyira hiányzik. Nagyon szerettem , de számomra ő egy hatalmas nagy csalódás volt. Gondolj arra, hogy sokkal jobb srácot érdemelsz,aki megbecsül és nem kamatyol félre! :)


"Ami elmúlt, annak múlttá kell válnia, s ha nem akar, akkor tudatos munkával azzá kell tenni. Maga az idő nem teszi azzá, segíteni kell neki!"


19/L

2012. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!