Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, a barátom 20. Egy hónapja ismertük meg egymást, közös baráti társaság által, és olyan 2 hete vagyunk "együtt". Kicsit belecsaptunk a közepébe a dolgoknak, mert mikor 2 héttel ezelőtt átjött hozzánk, és tisztáztuk, hogy mennyire szimpatikusak vagyunk egymásnak, átbeszélgettük az éjszakát, és másnap este meg is történt a dolog. Nem érzem, hogy kihasznált volna, mert 5 hónapja nem voltam senkivel, és őszintén szólva már nagyon kívántam a szexet.

Lényeg a lényeg, hogy elég sokat lesz távol majd munka miatt a jövőben (állítása szerint), nekem pedig szeptembertől kezdődik a szakképzés, így nem tudni, hogy mennyit tudunk együtt lenni. Ma már beszéltünk kicsit ezekről a dolgokról (neten), és mondta, hogy eléggé belecsaptunk a dolgok közepébe, lényegében annyira nem is ismerjük még egymást (ebbe a hónapban se találkoztunk túl sokszor, mert dolgozott), és jobban meg kéne ismernünk egymást. De viszont próbál előre látó lenni, mert ő rendes kapcsolatot akar, és ha alig tudunk együtt lenni, akkor semmi értelme sincs az egésznek, hitegetni pedig nem szeretne. Ettől függetlenül akar engem, mert normális lánynak tart. Legalábbis ezt állítja... Én megmondom őszintén, kezdtem megszeretni, és most, hogy felhozta ezeket, kezdek nagyon elbizonytalanodni. Holnap találkozunk, és mondta, hogy átbeszélünk mindent, de nagyon félek,hogy az lesz a vége, hogy hagyjuk egymást. Bocsánat, ha kicsit hosszú lett. Általában én vagyok az, aki tanácsot szokott adni az emberekben ilyen ügyekben, de ha magamról van szó, egyszerűen elvesztem a fejem, és nem úgy gondolkodom ahogy kéne. Igazából lehet, hogy nem is tanácsot várok, csak egyszerűen jó volt kiírni magamból ezeket a dolgokat... Tudom, legyen ez a legnagyobb bajom az életben. :)


2012. júl. 24. 23:38
 1/1 anonim válasza:
hát szerintemm ne legyél az a lány aki elegem van mert soha nem talaálkozunk... mindig legyél megértő...és szerintem várj egy kicsit,adj neki időt mivel dolgozik stb.de ha tényleg kevésszer találkoztokk akkor sex...remélem tudtam segiteni:)
2012. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!