Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt akivel randiztunk,összejöttünk!(de nem is ez a lényeg)

Minden szép és jó volt közöttünk!Teljes összhanggal..szinte már egymás tekintetéből tudtuk hogy mire gondol a másik!

Aztán egyik nap hiába küldtem neki sms-t hiába hivtam nem reagált rá!(Mielőtt folytatnám itt megjegyezném hogy a lányt az előző barátja folyamatosan verte és megalázta!)

Aztán küldött egy üzenetet hogy felszakadtak a régi sebei és történt vele 1-2 olyan dolog az elmúlt napokban amik befolyásolják a mi kapcsolatunkat és időre van szüksége hogy átgondolhassa a dolgokat!Eltelt pár nap aztán megint irt hogy átgondolta és nagyon nehezen de arra jutott hogy nem folytathatjuk mert ő nem elég jó nekem és annyiszor csalódott már hogy nem tud bizni senkiben!

Aztán irta még hogyha folytatnánk akkor az ő félelmei és bizonytalansága megölné az egészet...mert hogy nem áll szándékában engem bántani.meg hogy nem működne!

De megint eltelt egy párnap és az egyik közösségi portálon elkezdett lájkolgatni,hozzászólni meg chat-en rám irogat meg ilyenek...(nem kérnék lehordó hozzászólásokat ez miatt)

De amikor mondtam neki hogy találkozzunk és beszéljük meg akkor arra nem érkezett válasz!

Mit tegyek hogy visszakaphassam?...esetleg állitsak be hozzá bejelentetlenül egy szál virággal(ezt javasolták)

Válaszaitokat elöre is köszönöm!


2012. júl. 5. 20:28
 1/3 fünof ***** válasza:
Bizonyítsd be, hogy kell neked ő és te nem leszel olyan. és igen jóötlet a virág
2012. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem legbelül azt akarja, h küzdj érte.
2012. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem világos? Aki akar tőled valamit az meg találja a módját, hogy lásson és veled legyen.


Az olyan nő aki még nem zárta le a múltat és tele van félelmekkel nem érett egy új kapcsolatra.


Vedd figyelembe, hogy ez gyakori eset és ebből boldog párkapcsolat SOHA nem lesz!


Ha elfogadsz egy tanácsot k.rd meg aztán lépjél le, keress egy olyan lányt akinek rendben van az élete és vágyik egy kapcsolatra és tisztában van olyan emberi normákkal mint, hogy válaszolni egy sms-re.

2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!