Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ebben a helyzetben, hogy valaki már nem úgy szeret valakit?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok felfogni a jelentését ennek a mondatnak a jelenlegi helyzetemben, de lehet csak mert férfi vagyok. Szakított velem egy lány 2,5 év után, azt mondta már nem úgy szeret mint régen, ez eddig talán oké, de felhív majdnem minden nap, hogy találkozzunk, vagy menjek el vele valahova, segítsek dolgokban, mindig azt mondta h én vagyok a legjobb barátja, de aztán amikor találkozunk sírva fakad és átkarol, múltkor ha ÉN nem húzom el a fejem megcsókol... az hozzá tartozik a dolgokhoz, h a 2,5 év alatt meghíztam valamennyire, most elkezdtem edzeni újra, fogytam is 2 hét alatt 1,5 kg-t, szeptemberre olyan leszek mint régen ha minden jól megy, csak poénból rákérdeztem, h ha "kigyúrom" magam vissza tudom csábítani, erre azt mondta h igen, meg múltkor ő hozta fel, h néha azért szexelhetnénk, meg h aludjak nála. Egy lány mondja már el, h ez mit jelent kérem, 3 hete vagyunk külön.

2012. júl. 2. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Lehet még szórakozni akar és nem akar megállapodni... vagy csak ellaposodott a kapcsolat nincs meg a szenvedély a szikra. Szex -el minden ok?
2012. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kapja meg amire vágyik, de ne szexre vagy pénzre gondolj vazze
2012. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi a baja, kérdezd ki részletesen, és ne hagyj neki kiskapukat, minden egyes apró részletre kérdezz rá, hogy miért nem akar veled lenni, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy szeret... "máshogy" fogalmam sincs, hogy ez nála mit takar...
2012. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy már megunt, de pótléknak még jó leszel, vagy udvartartásnak, vagy ha szarba kerül.


Szóval használatra jó vagy még, de többre ne számíts.


Vannak szituk amikor mindegy egy nőnek, hogy kitől kapja meg amit akar.


Ezért gáz nőkkel kezdeni.



Jobb ha monogám maradsz, és max szexre tartod őket, mert amint számítanál rájuk szarban hagynak!

2012. júl. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apám mindig azt mondta, hogy a nő a férfi oldalbordája stb.


Ehhez képest 2x vált el, és megroskadva halt meg anyám mellett az utolsó 10 évében kiábrándulva boldogtalanul.


Az egy plátói álom, hogy számíthatsz egy nőre férfiként..

Sosem számíthatsz rá úgy ahogy képzeled, mert fejben másképp működnek, és mindíg a könnyebbik utat választják!


Kutyák vs macskák...

2012. júl. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha farkas éhes vagy és eszel egy fél szendvicset akkor te már nem vagy olyan éhes!


28F

2012. júl. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!