Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvéleménykutatás: mik azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvéleménykutatás: mik azok a tulajdonságok, ami miatt párt választanak maguknak a lányok?

Figyelt kérdés
Jelöld, hogy hány éves vagy légyszíves. Ha lehetséges, kizárólag csak 18+ lányok véleményezzenek! Köszönöm! :)
2012. aug. 2. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nálam nem úgy működik a dolog, hogy választok. Ez kialakul és nincs szabály. Sőt, mikor a mostani páromat megismertem, úgy gondoltam, hogy ezzel a pasival számomra elképzelhetetlen a kapcsolat. Ennek 7 éve.


24/N

2012. aug. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem úgy értettem a "választ" dolgot. Akkor úgy kérdezném, hogy mik azok a jó tulajdonságok, amik miatt több esélye van egy pasinak.
2012. aug. 2. 02:49
 3/8 anonim válasza:

Nekem pl. számít hogy legyen humora, legyen nagyon rendes, hûséges, viselje el néha a hülyeségeimet, picit tudjon kezelni, de ne akarjon irányítani. Persze a külsõ is számít, mondanám, hogy csak a belsõ a fontos, de hazudnék, hisz kell a testi vonzalom anélkül nem megy a dolog. Szóval legyen helyes, sportos és ápolt. Remélem segítettem. :)

20/L

2012. aug. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

"A Kos nőt nem szokták kiválasztani, mint egynémely gyengébb, nőiesebb csillagkép típusát. Ő maga választ, és ha döntött, tűzön, vízen át kitart elképzelése mellett."


Nálam ez teljes mértékben igaz. :P Ha valamelyik pasi nyomul az max. csak elijeszt... Ha meg tetszik valaki, akkor annak én szeretek "udvarolni", flörtölgetni. :D Tudom, kicit furcsa...


Szóval a lényeg; nagyon fontos a humor (de nem a gyerekes, komolytalan..), tudjak vele szórakozni, hülyéskedni, ne legyen túl komoly... és ne legyen nagyon jó fiú sem (nem azt mondom, hogy macsó legyen, de azért legyen valami kis izgalom az életében), mert hamar ráunok.. Őszinteség, hűség az alap! Legyen magabiztos is, mert sajnos ebből is volt már problémám, hogy a srác nem mindig tudta, hogy mit akar és ezzel ki lehet idegelni. A külső az mellékes.. de amúgy a vékony fiúk jönnek be, világos hajjal (kizárólag rövid hajúak - homlokra, picit arcra belelóós haj még belefér :D). Volt olyan barátom, akiről az első pár találkozásnál nem is gondoltam volna, hogy bármi kialakulhat.. Nem fogott meg külsőleg. Végül ő lett az első igazi nagy szerelmem.

19/L

2012. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az számít, hogy adja önmagát, ne játsszon szerepet.

Aki teljesen el tudja fogadni magát, az el tud fogadni engem is az összes dilimmel együtt. Az ilyen emberekre nagyon el tudok nézni.

Extra adalékként nagyon szeretem, ha a férfi széles látókörű, nyitott a világra és van humorérzéke.

2012. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
09:04 - 23/N
2012. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Én ezeknek mind megfelelek, nincsenek nagy elvárásaitok.. :) 28F
2012. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mostani páromban megtaláltam minden elvárásomat: hűséges, nagyon tud szeretni, komolyan vesz, tudunk komolyan beszélni és ovisan hülyéskedni is, tisztel, érdeklődik irántam, érdekli minden, ami velem kapcsolatos, van célja (nekem az volt a fontos, hogy valaki vagy tanuljon, vagy dolgozzon, de nem tengjen-lengjen), legyen erkölcsös, ne legyenek kint egyik közösségi oldalon sem pózolós képei, ne legyen tucat, aki azért vág a képeken félmeztelenül beképzelt fejet, mert mindenki ezt teszi és ciki kilógni a sorból, nagyon elvarázsolt azzal, hogy imádja a testemet, szereti minden kis porcikámat, gondoskodik rólam. Van önálló véleménye, nem befolyásolható.

Számomra alap, hogy egy férfi ápolt legyen, ne szaladgáljon koszos körmökkel vagy koszos ruhában, cipőben, a szájápolásra figyeljen oda (fogmosás, fogselyem, szájvíz).

És persze legyen helyén a szíve. :)

21/l

2012. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!