Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bulizós lányok miért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolino44 kérdése:

A bulizós lányok miért az interneten keresnek maguknak párt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fent vagyok egy társkeresőn s nem értem, hogy azok a lányok akik egy kicsit is dekoratívak azoknál mindnél ott van az életstílusuknál, hogy bulizós. Én azért vagyok fent mert nem járok bulizni, így evidens, hogy társkeresőoldalt használok de, ha nekik ilyen pörgős életmódjuk van akkor miért vannak fenn ilyen oldalakon??

Ez inkább csak egy pusztába kiáltott kérdés...


2012. júl. 14. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egó.


Tetszik nekik az a napi 500 levél amit mindenféle szerencsétlen írkál nekik.

2012. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

azok csak azér vannak ott hogy egot szerezzenek.

legtöbb esetben soha senkinek nem írnak vissza, csak nézik a sok nyálcsorgatót.

2012. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy fake profil.
2012. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább ego-növelés, de akkor meg minek lesz VIP? Így-is úgyis rengeteg levelet kap. Nem hiszem, hogy 10 szép lányból 8 fake profil aztán kitudja..
2012. júl. 14. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
te bedolsz az ilyen tarskeresos baromsagoknak?
2012. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nah, jó de akkor hol keressek párt? Heti 5 napot dolgozom hazaérek örülök, hogy élek. Hétvégén meg a barátimmal vagyok, illetve a családommal. Természetjárás közben nem sok nő akad.. Legközelebb majd bepróbálkozok egy szexi tölgyfánál...
2012. júl. 14. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
mert a buliba 10 esetből 9-szer olyan pasi szólít de aki csak kalandot keres. a maradék egy esetben meg olyan a külseje hogy hányinger.
2012. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké de fordítsuk meg, Akkor ők valószinű szintén bulizós srácot keresnek aki jól néz ki. Szerintem az ilyen srácok megszerzik a kalandot mert tartós kapcsolat meg nem vágynak..
2012. júl. 14. 21:26
 9/12 anonim ***** válasza:

igen. azok a csajok viszont akik írnak, vágynak, és reménykednek benne hogy van olyan bulizós jó pasi aki szintén

ugye a remény hal meg utoljára...jah nem is, az öngyilkos :D

2012. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem arra ertettem hogy ne hasznalj tarskeresot, hanem hogy mindent elhiszel amit ott ir?

van olyan is aki ki sem mozdul a hazbol de odairja hogy o nagy bulizos

2012. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!