Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz interneten párt keresni? Lent.

Figyelt kérdés
Sokan úgy gondolják, hogy oda csak az rakja fel magát, akivel valami gáz van, de ma már talán találni normális embert is. Mit gondoltok erről?
2012. márc. 31. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
párt semmi képen ne keress.. max barátkozz ill ismerkedj. És ha úgy alakul lesz belőle több is!
2012. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én 5 éve együtt vagyok a barátommal és neten jöttünk össze:)
2012. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség. nem mindenkinek adatik meg, h élőben ismerkedjen. pl van olyan, aki nem a bulizós fajta, van, aki inkább visszahúzódó.

én is társkeresőn ismertem meg a barátom. nekem elegem lett, h az összes egyetemi buli sz.r, és minden srác vagy hullarészeg vagy a bnőjével van ott. barátom pedig este 10ig dolgozik, még szombaton is, szal elég kevés esélye volt, h élőben összefussunk. de ennek ellenére egyikünk sem Quasimodo, se pszichopata. ez egy sztereotípia, amit azok terjesztenek, akik ilyen nagydumás vagányok, és irigyek, h most már azok is ismerkedhetnek, akik mondjuk 10 éve még nem tudtak volna.

2012. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 15:44


EGyetértek, bár én fiú vagyok és nehezebb dolgom van.


Manapság nagyon sok felszínes lány van, ezért élőben egyből lekoptatnak a van barátom szöveggel, mivel a folyamatos visszautasításokba belefáradtam és az önbecsülésem is szépen elvették, így már csak a net maradt.

2012. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet bárhol párt találni. Élőben is lehet találni pszichopatát, meg neten is, ugyanúgy normálisat is találhatsz élőben és neten is. Ilyen időket élünk, hogy az emberek éjjel-nappal dolgoznak vagy tanulnak. Kihalna minden civilizált ország, ha nem lenne internetes társkereső.
2012. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, és vannak normális emberek. Bár kitartónak kell lenni ott is. Most már 5 éves tapasztalatom van társkeresőkkel, és megismertem olyan rendkívüli embereket, akiktől már az érdeklődés is megtiszteltetés volt - meg persze kellemetlen vagy kritikán aluli alakokat is.

Szerintem megéri a próbálkozást, mivel másként biztosan nem sodor az utamba a sors egy férfit sem, akivel el tudnám képzelni az életem. Ott tudatosan tudsz keresgélni, nem vakon, széles a választék, nagyobb eséllyel találsz lelki társat. Csak ajánlani tudom. Különben is mit veszítesz? :)

2012. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15:46


15:44-es vagyok. barátom ugyanerre panaszkodott:) ha van egy buli, és van mondjuk 2-3 jó csaj, akkor tuti, h az összes srác rájuk nyomul, velük akar táncolni, veszik nekik a piát. erre meg az összes csaj beképzelt pi.a lesz, mert hízlalják a májukat a nyálcsorgató fiúk. és így meg barátom úgy volt vele, hogy be nem áll a sorba és istenít egy magától elszállt libát.

a való életben is szerintem ez a baj a lányokkal, és mindezt nőként mondom! beszopják a sok hálivúdi giccses filmet, és olyan hatalmas elvárásaik vannak, hogy na. egy pasi legyen figyelmes, helyes, udvarias, sportos, tanult, művelt, blabla, és persze ennél lejjebb nem adják, mert ez jár. holott ez álomvilág, és mellesleg mi nők mit tudunk ezért cserébe nyújtani? mi talán mind akkora főnyeremények vagyunk, hogy a legapróbb gyengeség jelére dobjunk egy pasit? aztán meg megy a nyivákolás ha elérjük a 40 évet, hogy nincs pasi, nincs gyerek (de persze a pasik a hülyék). kicsit minden nőnek magába kéne szállnia, és felismerni, hogy ez nem egy romantikus lányregény, hanem az élet.

2012. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Az internet is egy színtér a sok közül, mint az utca, a diszkó, vagy a kávéházak. Normális, és nem normális egyedek mindenütt fellelhetők vegyesen.
2012. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én 6 éve együtt vagyok párommal, akit ott ismertem meg. Hamarosan házasság és baba is következik. :)

Ahogy az utolsó írta, bárhol lehet hülye és normális is, nem csak a neten.

22/L

2012. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!