Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek van olyan férfi, aki 6-10-ig munkahelyi bulin van,8-kor női sztriptíz a program, és kihagyja, mert párja van akiért odáig van, és köszöni szépen nem marad ott?

Figyelt kérdés
Kíváncsi leszek a válaszokra. :)

2012. júl. 31. 22:50
1 2
 11/18 okoska31 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Két dolog:


1. én is otthagytam legénybúcsún a vetkőző csajt.


2. ez az oldal nem azért van, hogy az itt lévőket minősíteni kívánd vagy dicsekedj. Azért létezik, hogy akinek problémája van, valahol rá tudjon kérdezni, és esetleg még választ (értelmeset) is kapjon a kérdésre. Neked láthatóan most nincs problémád. És remélem nem is kell majd többet erre felé járnod.

2012. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Magad ellen beszélsz. Komolyan nem esett le, hogy miért írtam ki a kérdést? 1001 elkeseredett lány panaszát olvastam itt, akik rágják magukat, mert a párjuk a szemük láttára bámulja meg a nőket, vetkőző lányokat néz az interneten, és elkeseredésükben, nőiségükben megbántva itt próbálnak biztató szavakat keresni, vagy ellenpéldát.

És erre jönnek a válaszok, hogy "hülye vagy, prűd vagy, idióta p*csa, minden férfi megnézi a nőket, meg egyébként is hűséget nem vakságot...". Nem akármilyen hangnemben írják meg a kommentelők, hogy fogadja el, hogy 2 gyerek után, a hasán a terhességi csíkokkal el kell fogadnia, hogy a férje feszes 20 éveseket mustrálgat az úton meg az interneten, újságokban, tv-ben. Ez így természetes...

Szerinted miért írtam ki, hogy mekkora gagyi szöveg ez a "hűséget, nem vakságot"? Hogy bátorítást adjak a lányoknak, akiknek ilyen problémájuk van!

Ahhoz meg végképp semmi közöd, hogy mikor jövök fel ide.:)

2012. júl. 31. 23:35
 13/18 A kérdező kommentje:

"Miért ne fordulhatna elő ilyen. Ez teljesen temészetes egy kapcsolat ... első hónapjaiban."

5 éve vagyunk együtt.

2012. júl. 31. 23:38
 14/18 anonim ***** válasza:

"Hogy bátorítást adjak a lányoknak, akiknek ilyen problémájuk van! "


Nem irigylem a pasidat. Jó nagy csicska, papucs lehet egy ilyen ember mellett. És csak 21 vagy, úristen. Ha már egymást minősítgetjük.

2012. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen problémám. Az én barátom nyugodtan megnézheti a csajokat, sztriptízt is nézhet, ha akar.

Én is megnézem a pasikat. Attól még nem csalom meg...

2012. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Nem irigylem a pasidat. Jó nagy csicska, papucs lehet egy ilyen ember mellett. És csak 21 vagy, úristen. Ha már egymást minősítgetjük."


Én nem minősítelek, minősít téged az, amit írtál...helyettem is. :)

Nem mellesleg senki nem tiltotta neki, hogy menjen bárhová is, saját lelkiismerete vezérelte. Nem is tudtam róla, hogy van ilyen program. :)

Neked nem is kell irigyelni, irigylik őt elég sokan amiatt, hogy a mai világban olyan párja van, aki süt-főz neki, szereti, tud viselkedni és nem teszi ki a kirakatba, amije van. Meg még bízik is benne (nem véletlen).

2012. aug. 1. 22:25
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi van itt, dicsekvő est?
2012. aug. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Szerinted miért írtam ki, hogy mekkora gagyi szöveg ez a "hűséget, nem vakságot"? "


Amelyik "nő" ezt a mondatot zokon veszi, az nézzen magába nagyon mélyen.

2012. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!