Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ekkora bűn a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ekkora bűn a párom nélküli program?

Figyelt kérdés
Miért haragszik, ha nélküle is szeretnék programot? Miért baj, hogy nem vele töltöm minden percem? Barátaimat hanyagoljam el, mert hisztizik? 20/l

2012. júl. 27. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. Sőt... Ha hisztizik dobd ki. A barátaidat nem szabad elhanyagolni. Feltéve ha tényleg barátok...
2012. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg barátok, sok mindenen keresztül mentünk már együtt, nem most kezdődött a barátság.
2012. júl. 27. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
ő elmehet a haverjaival? ha igen, akkor miről beszélünk?
2012. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sajnos beleestem ebbe a csapdába. Csak neki éltem, mindenki mást leszartam.

Aztán, amikor vége lett, szépen visszakuncsorogtam magam, és szerencsére nem küldtek el a fenébe.

Kellenek a külön programok. Biztasd őt is, hogy menjen el nélküled néha a barátaival.

2012. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

" Ha hisztizik dobd ki." - imádom az ilyen épületes tanácsokat...


Nem bűn, neked van igazad, de egyeztetni kell, kinek mekkora adag kell a másikból és az sem mindegy, mennyi a barátprogram. Szokatlan kérdés, többnyire a csajok szoktak ezen problémázni (mármint, hogy a párjuk nélkülük is elmegy).

2012. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szoktam mondani neki, hogy menjen.

Egyik ismerősöm teljesen elhanyagolta a barátait a pasija miatt, beképzelt lett. Még együtt vannak, de a lánynak nincsenek barátai. Kicsit sajnálom, de nekem már eljátszotta korábban a bizalmamat, nem fogok vele barátkozni.

2012. júl. 27. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Mégha lány lenne...:D Magyarázd el neki,h neked fontos,h a barátaiddal is elmehess ide-oda, nélküle.
2012. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megérti, csak nehezen fogadja el.
2012. júl. 27. 15:14
 9/11 Diavolino44 ***** válasza:
Ez az egyik legnagyobb idiotasag! Menjel el a barataiddal nygodtan. Egy ido utan nem fog durcizni! Eleg szanalmas, hogy neki nincsenek olyan baratai akikkel erdemes lenne programokat szerveznie. Egy ilyen parkapcsolatban hol a bizalom??
2012. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bizalommal nincs gond.
2012. júl. 27. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!