Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
4 hónappal ez elott megismertem valakit a neten. Nagyon jól elbeszélgettünk. Reggeltol estig is akár, webcam, teló, net.. s mindig volt téma. Találkoztunk, akkor is tökénletes volt minden. De viszont nagyon messze van tolem.. S most volt egy fontos döntés az életemben, a jövommel kapcsolatban, amit kért h ne miatta döntsek úgy ahogy. S egyszercsak szó nélkül lelépett. Se szó, se hang. Egy hónapig nem hallottam felole, nem tudtam sehogy se elérni. Nemrég fent volt neten,s ráirtam, hogy mondja el mi történt, mert már úgyis midegy minden. S elmondta, h azért lépett le így, h komolyan ne befolyásoljon. S bocsántot kért,... újra elkezdtünk beszélgetni. Az egész éjjelt végig beszéltük. S azt mondta, h szeret engem,s akar engem. Vajon komolyan megbánhatta, hogy így lelépett? s lehet belole valami? vagy aki egyszer így szó nélkül itt hagy az máskor is megteszi? 19/L
2012. júl. 20. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak neked akart jót... Bár nem tudom mi volt az a fontos dolog amiben döntened kellett

Lehet belőle valami, távkapcsolat, csak az elég nehéz :/ Csak akkor menjetek bele ha megbíztok egymásban,mert ha nem akkor csak szenvedés lenne az egész

2012. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fontos dolog... az, hogy melyik városba menjek tovább tanulni. Mert az egyik közel van hozzá, de rossz suli, vagy a másik, az messze van tole, de sokkal jobb színvonal. S persze h fel idegesített ezzel, s a jobb sulit választottam.... De idoközben o elköltözott otthonról, s így már közelebb lesz ahhoz a sulihoz, mint amelyikhez otthonról lett volna. Szóval végülis mégiscsak jól választottam.
2012. júl. 20. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá :) szerintem alakulhat jól a dolog, próbáljátok meg.
2012. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak jót akart neked. Az is lehet hogy ennek következményében keresett arrafelé munkát/továbbtanulásii lehetőséget. Mindenképp lehet belőle valami és komolyan gondolja.
2012. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!