Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom bemutat a szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom bemutat a szüleinek, akkor tényleg komolyan gondolja a kapcsolatot? 3 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2012. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen általában akkor szokás bemutatni valakit a szülöknek ha azzal tényleg komolyabbra tervezzük a dolgokat.
2012. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem, azért mutat be mert nem gondolja komolyan. Te normális vagy de komolyan?
2012. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi... a válaszokat.. de ám azért is kérdem.. mert van amikor ez csak egy ürügy, hogy hamarabb megfektesse a kijelölt hölgyet... ezért kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye.
2012. jún. 14. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, de az nem azt jelenti, hogy örökre együtt maradtok. Nekem életemben összesen 1 pasim volt és 1 van most. 4 évig tartott az ex-el a kapcsolat. 12 éves voltam amikor összejöttünk és ő 16, de bemutattam anyuméknak és Ő is a szüleinek, rá 4 évre szakítottunk. majd 2 évig nem volt pasim. Tavaly nyáron jöttem össze egy sráccal. Szüleimnek szintén belett mutatva, és én is ismerem az Ő szüleit. de Mi komolyan gondoljuk egymással a dolgokat. Hamarsaon eljegyzés majd nem sokára összeköltözés. Az első az csak gyerek szerelem volt amiknek a 99%-a nem tart az életed végéig. Max gyakorlásra és tanulni jó.


19/L

2012. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit mutat be nekik. Ha a középső ujját, akkor nem biztos.
2012. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem gyerek szerelem.. mindkettem felnőttek vagyunk... 23 és 33 évesek.. és nem nem a középső újját, hanem a választott hölgyet... :)
2012. jún. 14. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
három hónap után nálad komoly?!negyedikbe is lehet szakítani.de ne ezen "lovagolj" inkább ismerd meg jobban a pasit mielőtt arra gondolsz hogy elvesz !azelött ismerted?!
2012. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!