Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek van olyan férfi, aki 6-10-ig munkahelyi bulin van,8-kor női sztriptíz a program, és kihagyja, mert párja van akiért odáig van, és köszöni szépen nem marad ott?

Figyelt kérdés
Kíváncsi leszek a válaszokra. :)

2012. júl. 31. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ha meleg.
2012. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az nem férfi :D De az a nő aki ebből ügyet csinál, az meg súlyosan önbizalomhiányos
2012. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát elég hülye, ha kihagyja :) (Ez nőként írtam. :) )
2012. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Papucsállatka? Azt írod: hűség. Hűséget fogadott, nem pedig vakságot...
2012. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Hole Hunter ***** válasza:
Persze, hogy van...úgy hívják idióta.
2012. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És beigazolódott, amire számítottam ezen az oldalon...:)

Hát lássatok "csodát", a 23 éves fiatal ember, akinek a kezét fogom, ebben a helyzetben hazament, hogy beszélgethessen velem skype-on, mert 2 hete nem találkoztunk.

Tehát a "többet ér a mosolyod, mint bármelyik lány meztelenül" győzedelmeskedett a "hűséget, nem vakságot" fölött.

A párom férfi létére ítéli el, ha valaki a párja mellett mások után csurgatja a nyálát, vagy mustrálgatja, mint ahogy pl. ebben a helyzetben szokás.

Melegnek meg annyira meleg, hogy gyakorlatilag egy csókomtól, ölelésemtől sátrat ver ott lent.

Jellem és lelki világ kérdése, hogy megnézek-e egy sztiptíz-műsort, vagy chippendale-show-t, ha van párom.

Igenis vannak még olyan emberek (lásd a mellékelt ábra, és én is ilyen vagyok), akiknek mind a szexuális, mind az esztétikai, érzelmi igényeit kielégíti az az ember, akivel az életét tervezi.

21/l

2012. júl. 31. 23:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Khmmm... az meg se fordult senkinek a fejében, hogy miért PONT a műsor előtt tűnik el? Na miért? Na miért? Hát persze! Ő A FELLÉPŐ!!!!
2012. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok, neked is sikerült NŐT csinálni a párodból... pár év, és siránkozni fogsz, hogy jaj, miért ilyen papucs, miért nem tud FÉRFI lenni...
2012. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, te hülye vagy. Én is hazamennék ilyen helyzetben a párommal beszélgetni. A sztriptíz meg erre van.


Az utolsó, önigazoló mondatodhoz meg annyit mondanék, hogy sok sikert a terápián, majd 5-10-15 év múlva.

2012. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért ne fordulhatna elő ilyen. Ez teljesen temészetes egy kapcsolat ... első hónapjaiban.


Élvezd ki, mert idővel változik a helyzet.

2012. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!