Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,egyke vagyok, elégé jó családból származok,gimibe járok és orvisira akartam/akarok menni. DE, van egy fiú, akivel 5 hónapja vagyok együtt...ő szegény családból való, 17 éves, szakközépbe jár, 5 testvére van. Múltkor felajánlotta, hogy szökjek el vele. Ti hogyan döntenétek? Anyum tuti, hogy kitagad a családból.
2012. júl. 31. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kéne elszöknöd vele? Nekem (lévén csóró szülők gyereke) mindig gazdagabb barátnőim voltak, aztán ezzel sose volt probléma. Elszökni senkivel se szökj el.
2012. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Cigány?
2012. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hova szöknél, hogy? Korlátozottan cselekvőképesként a rendőrség keresni fog, és hazavisznek.
2012. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minek szöknél. Jézusom, nem modern kori Rómeó&Júlia vagytok, hogy a családijaitok utálja egymást, és tiltja a kapcsolatot. Fiatal vagy, ne hagyd h ebbe vigyen bele. Amúgy is mihez kezdenétek?

Majd ha szépen több évig még együtt vagytok, akkor el lehet kezdeni a közös jövőtöket, de most ez olyan butaság, mint egy KKKs-nak fekete menyasszonyt keresni

2012. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Statisztikailag nagyon minimális az esélye hogy együtt maradsz vele, ebben a korban pasik jönnek, pasik mennek. A családoddal összeveszni pedig, semmiképpen sem éri meg.
2012. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy hülyeség lenne elszöknöd...Főleg, hogy még csak 15 vagy o_O Mondjuk az elszökésnek önmagában sincsen értelme.Csak, mert a fiú nem akar a családjával lenni ( ez jön le nekem abból, amit írtál ) attól még ne menjél vele...Ezek csak rövid távú kapcsolatok, 1-2 kivételével nem tartanak sokáig és nemhinném, hogy a kivételbe tartoznátok, hogyha a fiúd szökni akar.Mit kezdenétek ti egyedül?Miből élnétek meg?Hol laknátok?
2012. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj de romantikus :) Majd esztek amit kihalásztok a kukából, meg alszotok tetves csövesekkel :)
2012. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem cigány, és ő már dolgozik, mivel ahogy írtam szegények és minden pénz jól jön. A családjánál laknánk, nagyon jóbba vagyok az anyukájával. Két testvére már elköltözött.
2012. júl. 31. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
a mitévő legyek, azok a tétova rovarok... amúgy ne szökj el vele... ne add fel az álmaidat, egy 17 éves srác miatt... éretlen még, nem tudna gondoskodni rólad... inkább menj orvosira, és legyen jó karriered... nem éri meg..
2012. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A családjánál biztos nem találna meg a rendőrség és tuti nem csuknák le az egész családot amiért úgymond elraboltak téged :)
2012. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!