Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Barátom 19 F én 16 L. Fél évig jártunk aztán volt egy hónap szakítás, amióta újra összejöttünk nem tudok megbízni benne. Mindig féltékeny vagyok és félek, hogy elveszítem, ez azért is van mert tudom, hogy nem is szerelmes, de azt is, hogy szeret. Én szerelmes vagyok és mindennél jobban szeretném, ha ő is az lenne. Na és az a lényeg h ez kb minden héten vagy második héten vita. Már fél éve együtt vagyunk a szakítás óta. Ma is volt egy ilyen vita és kicsit nagyobb volt mint a többi és megmondtam neki komolyan, hogy már meguntam ezt az egészet én is, hogy szerelmes akarok lenni így nem fogok ragaszkodni hozzá annyira inkább legyünk simán kapcsolatba és legyünk el, de többet nem kell nyálas dolokat csinálnunk amire mindig én veszem rá. És valahol belül tényleg így érzem most, hogy nem leszek többet féltékeny mert már beleuntam. Ő erre nemigazán mondott semmit. Sajnos telefonon beszéltünk miután hazaértem tőle, mert holnap lesz a szülinapja és azt nem szeretném ilyennel elrontani. Erre most felhívott, hogy átment hozzá a barátja és holnap már nem akar a buli előtt hazamenni, szóval nem baj-e , mondtam, hogy nem. De persze, hogy az én szerettem volna kettesbe is lenni vele... Most ha tényleg megpróbálok visszavenni ebből a szerelemből amit iránta érzek akkor tönkre megy a kapcsolatunk vagy felszabadultabb lesz? Én titokba remélem, hogy meglátja, hogy én se vagyok örökké és belém szeret olyan igazán. Komolyan nemtudom mi tévő legyek, segítsetek. kérdezzetek bátran
2012. júl. 10. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem vagy szerelmes és hülyeségeket beszélsz, teszel.
2012. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miből veszed, hogy nem vagyok az? Mindig ő jár a fejembe és mindennél jobban szeretek vele lenni. Minden kis bók amit néha mond teljesen feltud dobni. De az, hogy tudom, hogy nem is szerelmes teljesen kicsinál
2012. júl. 10. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes beléd, akkor nincs értelme az egésznek. Most minden rosszindulat nélkül jobb lesz, ha szakítasz vele. Biztos van valaki más a korosztályodból, aki szerelmes beléd, érdeklődj iránta. :) Hidd el nem tesz jó neked a veszekedés.
2012. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!