Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék megváltozni, újra...

Szeretnék megváltozni, újra boldog és magabiztos lenni! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

168cm 60 kiló 18/L vagyok.Nemrég csináltam a joghurt-diétát,amivel lement 2 kiló.Viszont 2 nap alatt visszahíztam mert megint zabáltam:(

Sajnos eléggé nagyevő vagyok, tudom hogy nagy részt ez az oka a "kis husis" testemnek.Szeretném ha tarthatnám a súlyom, 55 kg a cél.Tornázni szoktam heti 2x 3x de nem vagyok valami nagy sportember..Hogyan valósíthatnám meg a súlytartást?Csak úgy vagyok boldog ha csinosnak érzem magam, mégis sokszor elvesztem a kontrollt.Mit tegyek szerintetek?Milyen új diétába kezdjek, és hogyan tartsam meg az eredményt?


2010. jún. 20. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy férfi vagyok és így látatlanban azt gondolom, hogy butaság az, hogy a súlyod miatta vagy boldogtalan, mert férfi szemmel abszolúte nem sok a 60kg.

Neked inkább szeretet hiányod van és azt gondolod, ha lefogysz, boldogabb leszel.

Ha karsz, nyugodtan sportolj, de azért tedd, mert szereted, jól esik a mozgás és nem azért, hogy lefogyj.

Vagy keres fel egy átalakító műsort, stúdiót, ahol foglalkoznak veled, öltöztetnek, sminkelnek….stb, és ez adhat némi lökést, bár ez meg pénzbe kerül.

2010. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egy újabb diéta kellene neked, amitől csak jojózna a súlyod, azért zabálsz be dolgokat, mert megvonod magadtól egy darabig a dolgokat. Életmódváltásra van szükséged, egészséges és rendszeres étkezésekre, ezek mellett belefér néha-néha egy kis édesség, vagy gyors kaja, nem fog ingadozni a súlyod, hanem tudod tartani. Rájönnél végre a mértékre.
2010. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy nem sok a 60 kg-om, nem vagyok kövér, de csinos sem..

Tudom hogy mérték kell, meg életmódváltás, a megvalósításhoz nem találom az utat..:(

2010. jún. 20. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress olyan sportot, amit szívesen űzöl. Rendszeres sportolás mellett egyáltalán nem gond, ha szeretsz enni.

Például egy szobatársam versenytáncolt, minden délután edzett 3-4 órát, este meg megette a koliban elrakatott ebédjét, valamint az útközben valamelyik gyorskajáldában vett extra nagy menüt, ami szerintem alapból fedezi az átlagos energiaszükségletet. Csak lemozogta, olyan vékony volt, hogy hihetetlen.

Na a lényeg, hogy igenis mozogj, keresd meg a neked megfelelő formát, ami akár tánc is lehet, és simán lemegy tartósan öt kiló. Lehet, hogy több is, de az biztos, hogy akárhány kilós is leszel, jól fogsz kinézni :)

2010. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, én 161 cm vagyok, és 71 kiló. Egyáltalán nem vagyok vékony, soha nem is voltam, nem is leszek valószínűleg nádszál, ezt már elfogadtam. Viszont voltam szülés után 90 kg is! Mostanában vettem futópadot, 2 hete minden nap futok. Még nem fogytam heti 5 kilót, de nem is ez a célom, viszont gyönyörűen elkezdett formásodni a lábam, előtűnnek a rég nem látott izmaim.

Nekem ez ad erőd, ahhoz, hogy másnap rápattanjak megint, mert egyszerűen magabiztosabbnak, jobb nőnek érzem magam attól a tudattól, hogy tudom mi kezd alakulni a ruhám alatt. :)

Ez legyen a célod, hogy Te jól érezd magad a bőrödben, de ne attól, hogy 55 vagy 57, vagy akárhány kilót mutat a mérleg. Ha a heti 2, 3 tornától nem fogysz, igenis sportolj többet, amíg lemegy kicsit, és ha megvan az áhított súlyod, akkor a heti 2-3 ok ahhoz, hogy ezt megtartsd.

2010. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
168 cmhez a 60 kg nagyon is normális testtömeg, kár koplalókúrákat csinálni
2010. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!